Tak ma wyglądać jedna z trybun przy Nowowiejskiej

  • 27.12.2018, 16:02 (aktualizacja 27.12.2018, 16:12)
  • Mariusz Strzepek
Tak ma wyglądać jedna z trybun przy Nowowiejskiej
Tomaszowski magistrat zaprezentował dzić wizualizację zadaszenia trybuny na miejskim stadionie przy ulicy Nowowiejskiej. Jak zapewnia wydział inwestycji Urzędu Miasta, prace projektowe są już na finiszu. Dokumentacja techniczna będzie gotowa w styczniu. Środki na modernizację są zabezpieczone w budżecie na 2019 rok. Włądze miasta podkreślają też, że w ostatnim czasie przy stadionie zostały wykonane nowe dojazdy i dojścia, a także wymieniono ogrodzenie wewnętrzne. To pierwszy etap modernizacji obiektu OSIR. Kolejnym ma być budowa trybuny głównej, a następnie zaplecza administracyjno hotelowego.

<>

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (2)

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wojtek
Wojtek 28.12.2018, 21:50
Jeszcze w tomaszowie będą tęsknic za dawnym sponsorem!!!bo następnego juz takiego nie znajda przykre ale prawdziwe Niestety
kibic
kibic 30.12.2018, 10:31
ten sponsor już pokazał swoją prawdziwą twarz jak odchodził Tak więc dziękujemy za takie szopki co nam zafundował
Adam
Adam 28.12.2018, 21:46
Pilka sie konczy ,siatkówka tez sie skończy bo gdzie w tomaszowie grać???
Ironia
Ironia 28.12.2018, 11:31
Barwy Śląska, oleee :D
Gość
Gość 28.12.2018, 07:00
Przecież mówili o etapach i pierwszym ma być zadaszenie - czy wy myjecie uszy?! Serio - panie prezydencie - niech pan pomyśli o dzieciach - a tym „kibicom” pokazać druga stronę drzwi - niech się sami składają - a nie za nasze jak im nie pasuje!
varan
varan 27.12.2018, 21:12
Pierwotnie trybuna miała być gotowa jeszcze w listopadzie, póżniej była mowa o grudniu, a teraz mówi się że dokumentacja ma być gotowa w styczniu. Już nawet nie chcę przypominać gdy wiosną 2016 prezydent z poziomu boiska zapewniał że jednocześnie z budową hali lodowej ruszy budowa stadionu na błoniach. Oj, coraz dłuższy nos rośnie naszej władzy ;)
Nik
Nik 27.12.2018, 20:43
Wybory już były,więc stadion i halę będziemy widzieć jak świnia niebo.... Obiecanki cacanki jak zawsze. Prezydent i starosta przed wyborami obiecają wszystko byśmy tylko na nich zagłosowali.
Gali
Gali 27.12.2018, 19:41
A kto niby będzie grał jak doprowadzili do rozpadu drużyny to po co trybuny budować. Będzie sukces jak Lechia wystartuje w rundzie wiosennej.
Sialala
Sialala 27.12.2018, 19:23
Nie ma czegoś takiego jak OSiR od paru lat
Koles
Koles 27.12.2018, 18:31
Hahah no bez żartów... to ma być ta wielka inwestycja o której mówił pan Prezydent przed wyborami? Toż to śmiech na sali, a nie trybuna
ultras
ultras 27.12.2018, 17:12
To jest kryta trybuna czy powiększona ławka rezerwowych?

Pozostałe