Firma realGREEN zaprasza na Dni otwarte domu za mniej niż 100 tysięcy

  • 05.02.2019, 10:09 (aktualizacja 10.02.2019, 23:46)
  • Joanna Sztymelska
Firma realGREEN zaprasza na Dni otwarte domu za mniej niż 100 tysięcy
Arkadiusz Dąbrowski, prezes firmy realGREEN Sp. z o.o. zaprasza na dni otwarte domu pokazowego w nowoczesnej technologii małych modułów prefabrykowanych RealGreen. Dom real Green Z 454 jest całkowicie dostosowany do norm XXI wieku. Powierzchnia parteru wynosi 86 m kwadratowych. Dom znajduje się w Sangrodzu przy ulicy Księżycowej przy trasie z Tomaszowa Mazowieckiego do Łodzi. Zwiedzać można od piątku do niedzieli (8-10 lutego 2019 roku) od godziny 9.00 do 16.00.

Firma zajmuje się budową domów energooszczędnych, posiadających kompleksowe rozwiązania z dziedzin rekuperacji oraz  ogrzewania na podczerwień. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom budownictwo jest szybkie - czas budowy trwa maksymalnie półtora miesiąca, a koszty eksploatacji spadają niemal do zera. 
Podczas dni otwartych eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania, zademonstrują działania wszystkich nowoczesnych rozwiązań, pomogą w podjęciu decyzji, jaki dom i jego wyposażenie wybrać i pokażą, co się bardziej opłaci, budowa domu czy kupno mieszkania w bloku. 

 

 


loadingŁaduję odtwarzacz...

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (6)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe