Kobieca droga do radości w GOKu w Ujeździe

  • 11.02.2019, 11:34 (aktualizacja 13.02.2019, 16:40)
  • Mariusz Strzepek
Kobieca droga do radości w GOKu w Ujeździe
Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury w Ujeździe na drugie spotkanie z cyklu „Kobiece czwartki”.

Tym razem podczas warsztatu „Język serca” poznamy tajniki porozumienia bez przemocy poruszając m.in. takie tematy: nawykowe blokady komunikacyjne, transformowanie „etykietek” o sobie i o innych, szczerość i empatia jako postawa w porozumieniu bez przemocy.

Warsztat, który odbędzie się 21 lutego 2019r. o godz. 17:00 poprowadzą trenerki z Fundacji 4 Kroki z Łodzi: Iza Nowaczyk oraz Beata Moczkowska.

„Kobiece czwartki” to cykl rozwojowych warsztatów dla kobiet w każdym wieku. Program został tak ułożony, aby każda z pań znalazła coś dla siebie począwszy od jogi śmiechu, po warsztaty z porozumienia bez przemocy, budowania pewności siebie, emisji głosu, gimnastyki twarzy oraz kreowania swojego wizerunku za pomocą ubioru.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu oczywiście w czwartek i warsztatom zawsze będzie towarzyszył tematyczny poczęstunek. Kosztu udziału w jednym warsztacie to tylko 30 zł.

Natomiast dla pań, które zdecydują się wziąć udział we wszystkich warsztatach, jedno spotkanie otrzymacie od nas gratis. Pamiętaj najlepsza inwestycja, to inwestycja w siebie!

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe