Poznaliśmy terminarz bilardowej Ekstraklasy

  • 20.02.2019, 13:45 (aktualizacja 23.02.2019, 22:13)
  • Bartłomiej Grzywacz
Poznaliśmy terminarz bilardowej Ekstraklasy
Sezon 2018 nie był zbyt udanym dla zawodników bilardowej Ekstraklasy  tj. drużyny Dachy Lipiński.  Tomaszowianie z bilansem czterech zwycięstw, oraz czterech porażek zajęli ostatecznie piąte miejsce. Po czterech latach na mistrzowski tron wrócił zespół Nosan Kielce. W lutym poznaliśmy terminarz na sezon 2019.

Pierwsza kolejka rozpocznie się 15 marca. Tomaszowianie wybiorą się do Gdańska na mecz z ostatnim, dziewiątym zespołem ligi sezonu 2018 tj. Marine Ship Service Green Club.

Dzień później nasi bilardziści w Tomaszowie zmierzą się z zespołem Metal Fach LP Sokółka. Rywal po roku spędzonym w pierwszej lidze wraca na salony bilardowej Ekstraklasy.

Siedemnastego marca czeka nas wyjazdowa rywalizacja z drużyną Bałtyckiego Centrum Bilardowego z Kętrzyna. Drużyna w sezonie 2018 uplasowała na szóstym miejsce tracąc do zespoły Lipiński Dachy dwa punkty w tabeli.

Kolejne trzy ligowe kolejki odbędą się miedzy 17, a 19 maja. W czwartym meczu sezonu rozegramy pojedynek z ósmym zespołem zakończonych rozgrywek Hulakula Warszawa.

18 maja zawodników z Tomaszowa czeka wyjazd do Tczewa na mecz z Arkadia. 19 maja rozegramy pojedynek w Tomaszowie z mistrzem ligi Nosan Kielce.

Rywalizacja sezonu zasadniczego zakończymy we wrześniu. W siódmej kolejce Tomaszowianie będą pauzować (nieparzysta liczba zespołów). 28 września czeka nas wyjazdowy pojedynek z czwartym zespołem ligi DSB TianDe Lubin.

29 września nasz zespół wybierze się do Warszawy na mecz z wicemistrzem Konsalnet Europool WARSZAWA.

Bartłomiej Grzywacz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe