×

Zmiany w PSL

  • 28.02.2019, 10:49
  • Mariusz Strzepek
Zmiany w PSL
Nowym prezesem tomaszowskich struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego - Zarządu Powiatowego, został Marcin Skorupiński, który na tej funkcji zastąpił Piotra Majchrowskiego, w ubiegłej kadencji Przewodniczącego Rady Powiatu Tomaszowskiego a obecnie wójta gminy Lubochnia. Skorupiński w ubiegłych wyborach samorządowych kandydował do Rady Miejskiej, reprezentując komitet wyborczy PO-N. Zdobył 247 głosów.

.

obuwie dla dzieci
obuwie dla dzieci
obuwie dla dzieci
Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano
Ajdejano 2.03.2019, 13:46
Do m&m: mistrzu - jak odwoziłeś tego dzidziusia, to nie pier...., że ten dziadziuś, sprzedający jajka na chodniku w tomasiówku, opowiadał ci bajkę, że cokolwiek oglądał w internecie. Za kogo ty nas masz ?? Za idiotów. ?!?! Chcesz cos napisać - pisz od siebie, barani łbie, a nie wyręczaj się jakimś "dziadkiem" - barani łbie.
m&m
m&m 2.03.2019, 17:47
ajdejano- "badani łbie " w jakim Internecie? Chyba przywaliłeś swoim " baranim łbem" w ścianę i cię przymroczyło skoro dopowiadasz sobie kawałek do mojej historii, wkładając do niej nowe fakty, żeby znaleść jakieś ujście dla piany toczącej się z twojego baraniego łba. Zniżam się z że stylem wypowiedzi do twojego poziomu, bo mnie nosi jak czytam wypowiedzi takich patalachów,którym się wydaje, że jakiś rozum posiedli i wypowiadają się, obrazajac innych w swoim i rzekomo innych( bo już taki mądry, że wydaje się, reprezentuje jakaś grupę ) imieniu. Tym bardziej, ze wydarzenie bylo po prostu autentyczne. Dziadek opowiadał o różnych sprawach i miedzy innymi czesc drogi poświęcił na politykę.rozmoea ogólnie mnie rozweselila. I tak mi się skojarzyło to jakoś po przeczytaniu powyższego artykułu. Na codzień nie podniecam sie tymi sprawami tak ,żeby to skojarzylo mi sie w inny sposób, albo że bym musiał na kogoś ***e wieszac. A ty ujadasz ajdejano jak jakiś pies. Jak śmiesz zarzucać mi, że zaslaniam się jakimś dziadkiem, bo co? Wstydze się swojego anonimowego konta? A ty się nie wstydzisz mówić do ludzi takim tonem? Bo ja pisze, mimo anonimowości, w sposób w jaki mógłbym powiedzieć coś komuś w realu. Nie chodzi o lanoe po mordzie. Tylko o to czy bym sie nie wstydzil. A ty odważył bys się do mnie tak powiedzieć w realu? Bo niewykluczone, że mógłbym pokazać ci jak się traktuje ublizajacego i nie umiejacego czytać że zrozumieniem chama. Pisz coś w przyszłości myśląc, czy nie wstydzilbys i nir bal bys się do kogoś odezwać w tym tonie w realu. To moze wyzwoli jakis rodzaj poprawy do twojego przystosowania do życia w społeczeństwie.
m&m
m&m 1.03.2019, 16:27
Kiedyś podwiozlem do Lubochni dziadziusia, który wracał z rynku, gdzie sprzedał jakieś jajka czy mleko i złapał mnie na okazję przy przejezdzie kolejowym . Powiedział mi :" Paniee tylko niech Pan nie glosuje na tych h... od zielonej koniczynki . Oni wies zdradzili i sprzedali ". Tak mi się przypomniało jak zobaczyłem tego pięknisia z PSL.
ooo
ooo 2.03.2019, 11:46
Szkoda tego dziadziusia. Powinien go ktoś wyedukować. Może nie czyta gazet i ogląda TV Trwam albo jest słuchaczem Radia Maryja - tam jest "prawda i tylko nieskazitelna prawda"...
.
. 2.03.2019, 16:37
TV Trwam nie ma na wsiach. Nowoczesny kołtunie.
maniek
maniek 3.03.2019, 23:40
To ciekawe, bo MUX1 ma zasięg 90% Polski
tom
tom 3.03.2019, 19:56
Czytam i nie klapuję. Na wsiach TV Trwam to podstawa - tak myślałem! Moim zdaniem jest odbierane wszędzie, nawet w komórce u wuja który tej komórki nie ma...
pani senator
pani senator 1.03.2019, 13:49
Ktoś kiedyś powiedział, że UW nie wypuszcza bubli ....
Niestety, bardzo sie mylił.
.
. 1.03.2019, 14:42
politogia jest slabym kierunkiem, na ale nie tez co tak oceniac po twarzy. Lepiej by polscy chlopi na urzedach byli niz Zydzi. To jest moja ptywatna opinia do ktorej mam prawo. Na pierwszy rzut oka widac ze jest Polakiem. Dla mnie to zawsze plus.
Ajdejano
Ajdejano 28.02.2019, 21:22
Przy okazji: jeszcze raz przeczytałem nazwisko tego nowego wodza ZSL-PSL. On mniej/więcej w wieku moich synów, więc ten facet może być synem mojego kolegi z przedszkola w Czerniewicach (!!!) - (emerytowanego ...... "mundurowego"... !!!)
Więc - kółko może się zamknąć: jaka mać - taka nać.
No, ale: tak chce buractwo i tak ma.
.
. 28.02.2019, 22:32
Tak, oni są stamtąd. Mogl tam chodzic do przedszkola. Przypomina mi wiele trzecioplanowych postaci z "Ogniem i mieczem" z Zaporoza.

Poitoog po UW, w TM po 2LO. Rodzice parajacy się trochę rolnictwem, trochę praca w mieście. Pragmatyk. W sumie bardzo pasuje do PSLu.
Ajdejano
Ajdejano 28.02.2019, 20:29
ZSL-PSL idzie w dobrym kierunku. Coraz bliżej tej ulubionej PO i .N oraz tej tęczowej hołoty. Tego numeru z pokazywaną w tvp zmienioną zieloną flagą z koniczynką na tęczową flagę, nie traktowałbym jako dowcipu. Buractwo wszystko łyknie - jak młody indor kluchy - aby tylko wypier..... tych pisiorów od władzy. Dobrze, że Witos nie widzi tego dziadostwa, mimo, że tym Witosem wyciera sobie gęby całe to buractwo.
ccc
ccc 1.03.2019, 09:43
Jesteś "WIELKIM" myślicielem. Tatuś i mamusia muszą albo musieli być z ciebie "dumni"...A jakie bogate słownictwo - jak jakiś naukowiec...
Do CCC
Do CCC 1.03.2019, 14:46
jest forum to sobie piszemy. W czym problem? Ze nie narzekamy na Polske? Kto lubi upaly i meduzy ten mieszka w Izraelu, kto lubi chlodek i niebieskookie slowianki z kedrnymi piersiami za 300 zl, a czasem za darmo, ten.mieszka tu. Mam na sile marzekac?
TM
TM 28.02.2019, 22:18
Czytajac takie komentarze czlowiek zastanawia sie czy nauka i wysilek nauczycieli jest syzyfową pracą? Gdzie wychowawca lub rodzic popelnił błąd? Skąd sie biorą zachowania prymitywne i po co je ujawnią autorzy takich wpisów?
36 milionów i kilkutysieczna diaspora decyduje co wartościowe a co nie…
36 milionów i kilkutysieczna diaspora decyduje co wartościowe a co nie :( 28.02.2019, 22:39
Pewnie jeszcze wcześniej byście go upatrywali, na poziomie genetycznym, skoro okrągłe polskie twarze, noski kulki maja być gorsze, nazywane często "nalanymi", a sylwetki takich ludzi ubitymi, mają być gorsze od oczek wegielkow, włosków kruczo czarnych, i noskow garbatych. Eugenika ciągle żywa, zmieniają się tylko faworyci.
Taco Hemingway
Taco Hemingway 28.02.2019, 11:27
Czyli PSL to jest już właściwie cześć Platformy?

Pozostałe