Mistrzowie z LV GYM

  • 22.05.2019, 23:53 (aktualizacja 25.05.2019, 21:20)
  • Mariusz Strzepek
Mistrzowie z LV GYM
W Lutsku - Ukraina- w terminie 16-19.05 odbyły się Mistrzostwa Świata federacji WPA (World Powerlifting Alliance) w wyciskaniu sztangi leżąc. W zawodach startowało prawie 500 zawodników z 22 krajów (w tym zawodnicy m.in. z USA). Reprezentacja Polski zdobyła 18 złotych medali i 7 srebrnych w wyciskaniu sztangi leżąc Pro (ranga profesjonal).

Zawodnicy, a jednocześnie reprezentanci LV GYM i zawodnicy Tytan Team Mateusz Pawelak i Magdalena Pietrzyk wrócili z tytułami mistrzów Świata. Mateusz osiągnął wynik 195kg w kategorii wagowej do 82.5kg co dało mu ostatecznie I miejsce.. Tym samym obronił tytuł mistrza z grudnia 2017r.

Magdalena ukończyła bój z wynikiem 90kg w kategorii wagowej do 67.5kg. Niestety podejścia pod 97.5kg zostały spalone poprzez minimalne błędy techniczne. Magdalena w 2017r. zdobyła brąz równiez w tej federecji będąc debiutantką. Jak widać ciężka praca przynosi efekty, aczkolwiek bez wsparcia nie byłoby to mozliwe.

Reprezentacja Polski składała się z trzech teamów : Potwory Tybory, Pod Sztangą oraz Tytan Team.

Polacy po raz 4 pokazali, że nasza reprezentacja jest najlepsza zajmując 1 miejsce drużynowo w wyciskaniu sztangi leżąc RAW Pro oraz 1 miejsce w trójboju siłowym.
Ogromne znaczenie dla zawodników ma wsparcie w przygotowaniach.

Chcemy bardzo gorąco podziękować Mariuszowi Marusikowi właścicielowi wspaniałej siłowni LV GYM oraz sklepu z suplementami Muscular Shop za niezastąpione, a zarazem jedyne wsparcie podczas przygotowań do Mistrzostw, bez którego nie dane nam byłoby przygotować się na taki poziom aby wrócić ze złotem.

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe