Niebezpieczna i... głupia zabawa

  • 04.06.2019, 19:18 (aktualizacja 04.06.2019, 19:28)
  • Mariusz Strzepek
Niebezpieczna i... głupia zabawa
Na najpopularniejszym portalu z nagraniami wideo – You Tube, nadal dostępny jest film na którym młodzi chłopcy skaczą do rzeki z jednego z mostów nad Pilicą. Rzeka należy do najbardziej zdradliwych w Polsce. Podczas jednej doby potrafi  zmienić się jej głębokość w konkretnym miejscu.

Ktoś powie – internet jest pełen tego typu nagrań. Z Włoch, z Chorwacji, z miast azjatyckich. Gdzie śmiałkowie skaczą do wody z dużo wyższych mostów czy skarp.

Być może, ale nie z Tomaszowa. Przykład, że komuś się udało skoczyć w miejscu powszechnie znanym może zachęcać innych nastolatków, którzy często za wszelką ceną chcą zaimponować otoczeniu.

Poza tym, i co z tego że na świecie ktoś tak robi? Internet jest pełen też nagrań z Rosji gdzie nastolatkowie skaczą z wielopiętrowych bloków, lub ich ruin w podupadłych miastach. Całego świata nie zmienimy, ale możemy wpływać na nasze najbliższe otoczenie.

Zwracam się z prośbą do Czytelników najpopularniejszego portalu NaszTomaszow.pl by zgłaszali filmik do administracji YouTube - zaznaczając "Rozpowszechnianie niebezpiecznych treści" Można to zrobić klikając trzy kropki w prawym dolnym rogu pod nagranie. Trzeba być jednak zalogowanym na Gmailu. Czyli bezpłatnej skrzynce poczty elektronicznej 

Zróbmy wszystko by tragedii uniknąć chociaż w naszym mieście

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Darek
Darek 05.06.2019, 23:00
Ten co filmuje podpuszcza tych młodych ludzi
Age-restricted video (based on Community Guidelines)
Age-restricted video (based on Community Guidelines) 05.06.2019, 11:46
Po publikacji w portalu NaszTomaszow.pl i Państwa zgłoszeniach YouTube ograniczył widoczność nagrania do osób powyżej 18 roku życia. Przynajmniej starszą datę urodzenia muszą zadeklarować otwierając konto pocztowe na Gmailu.

To sukces Portalu i Nas tomaszowian. Rozmawiajmy z dziećmi o social mediach, wspominajmy o zagrożeniach z nich płynących, nie demonizując oczywiście medium samego z siebie. No ale pamiętać trzeba, że największa rekrutacja terrorystów z Europy do tzw. Państwa Islamskiego odbywała się za pośrednictwem - Facebooka i Twittera...
tomaszowianin
tomaszowianin 05.06.2019, 09:52
Selekcja naturalna....
:(
:( 05.06.2019, 11:28
no nie. Oby nie. Mając tych naście lat, praktycznie brak domu, pozytywnych wzorców w nim, by zaistnieć, dowartościować się tym dzieciom przychodzą różne pomysły do głowy. Dzieciom, bo co z tego, że on ma muskulaturę, wygląda jak dorosły mężczyzna, skoro mentalnie jest chłopcem.

Pozostałe