Kolejne spotkanie Marcina Witko z mieszkańcami

  • 11.06.2019, 20:21 (aktualizacja 15.06.2019, 09:03)
  • Mariusz Strzepek
Kolejne spotkanie Marcina Witko z mieszkańcami
w poniedziałek (17 czerwca) o godz. 18.30 na terenie nowego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 7 (ul. Ludwikowska 113/115) odbędzie się spotkanie prezydenta Marcina Witko z mieszkańcami. Na początku zaplanowano symboliczne otwarcie obiektu sportowego, który powstał przy placówce

.

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano
Ajdejano 12.06.2019, 17:57
Dobra, dobra: może jakieś konkrety - "miszczu" ?
Ajdejano
Ajdejano 12.06.2019, 17:28
Do różowego wpisu poniżej: jeżeli tak chcesz dbać o nasze miasto, to dlaczego tak zacząłeś o to dbać dopiero za kadencji Witko.

Koleś: nie ściemniaj ! Wg Ciebie: Witko to nie jest facet, który dba o swoje miasto, państwo ?!
Pier..... jak mały Kazio pod dużą wierzbą.

No to może wymień tych prawicowców, którzy (wg Ciebie) dbają o: Polskę, miasto, itp., itd.

PS. Nie pisz już więcej pod moim adresem: szkoda czasu na dyskusję z Tobą. Sam nie wiesz, czego chcesz - leśny dziadku.
Do A
Do A 13.06.2019, 10:47
Wskaz kolezko w ktorym miejsci napisalem ze prezudent Witko nie dba o swoje miasto. Czyzby Twoje ego zasłaniało Ci rozumne czytanie?
Do A.
Do A. 12.06.2019, 20:24
Moge tylko Ci powiedziec ze jestes pieniaczem i nic wiecej
pfff
pfff 12.06.2019, 17:37
odpowiada Ci merytorycznie, dłużej, to zaczynasz wyzywać. Stały schemat dyskusji z Tobą Ajdejano. Zaczynasz się denerwować bo nie wiesz jak bronić swoich wcześniejszych tez, to zaczyna się szambo.
Ajdejano
Ajdejano 12.06.2019, 13:53
No to, może trochę się poprzekomarzajmy:
najpierw wypomnę Tobie to, że w czasie kadencji poprzednich bogów naszego grajdołu - jakoś nie byłeś taki upierdliwy.
Teraz, w tym Witko, jednak wszystko Cię razi.
Czyli: szukasz dziury w całym. Oczywiście: masz do tego pełne prawo, tylko, tak przy okazji spytam: gorszego prezia od Witko już nie było ?!

Zastanawiam się: zwolnił Ciebie z jakiejś fuchy, ograniczył Ci jakąś działalność ?!
Admin chyba to wie, ale przecież nie beknie słowa. I - bardzo dobrze, że nie beknie.
Do rozpolitykowanego
Do rozpolitykowanego 12.06.2019, 14:23
Ty ciagle o tej polityce. Powiem tylko tyle ze sie gleboko mylisz w swoich domyslach. Jestem czlowiekiem konserwatywnym. Od 2005 r glosuje na PiS, co nie zwalnia mnie od patrzenia ,sluchania i oceniania. Gdy wykreuje sie grupa ludzi, ktorzy beda miec podobne podejscie do zycia jak moje, czyli konserwatywne, patriotyczne-propolskie i beda miec realne szanse na to aby dbac o moje miasto .panstwo i beda odnosic soe z empatia do Polakow i beda rozumiec rzeczywistosc, to zastanowie sie czy oddac na nich glos. Póki co oddaje glos na obecnie rzadzacych rowniez w moim miescie. To powinno Ci wystarczyc aby nie nazywac mnie tak jak mnie nazwałeś. A co sie tyczy ocen konktetmych posuniec wladzy bede to czynil ku chwale nas wszystkich, bo taki jestem
Ajdejano
Ajdejano 12.06.2019, 10:37
Do Marka: jesteś czerwony i ja to rozumiem. Jednak pytam: komu są potrzebne te Twoje "wycieczki" w kierunku Prezydenta? Chyba tylko Tobie i tobie podobnym.

Prezydent to jest facet, który myśli - tak jak Jego Prezydent Polski i przy okazji - jak i prezio Kaczyński: nie będziesz spotykał się z ludźmi w terenie w trakcie swojego urzędowania - zginiesz jak Andzia w parku.
Ludzie takie spotkania pamiętają i to jest sukces w przyszłych wyborach. Dlaczego to jest sukces? Dlatego, że ludzie nie są przygłupami i zawsze będą pamiętali, że facet spotykał się z Nimi nie tylko w trakcie kampanii wyborczej, ale również zaraz po wyborach - ponieważ szanuje swoich wyborców. I tu jest pies pogrzebany - Mareczku.
Powtórzę: i tu jest pies pogrzebany - Mareczku.
Wszyscy wiedzą, że każda lewica, a zwłaszcza lewactwo - zawsze przegra każde wybory, bo ludzie też doskonale wiedzą, że to lewactwo zawsze ma ludzi w tylnej części ciała.
Do przesiaknietego polityką
Do przesiaknietego polityką 12.06.2019, 13:14
Po 1wsze prosze uwaznie przeczytac moj tekst, nie ma w nim ani grama polityki, po drugie swoje chamskie przytyki kto kim jest zostaw sobie, gdybys mnie znał choc troche nigdy bys nie napisał co napisałes, To ze zawarte przyklady w moim tekscie sa faktyczne jest jak 2x2=4 Nie moja wna jest ze pan prezydent jest z takiego ugrupowania i takie obietnice zlozył. Gdyby byl to inny prezydent z innego ugrupowania, rowniez bym pisał i bede pisal o nie spelnianych obietnicach. To ze prezydent sie spotyka ze swoimi wyborcami nie ma nic do rzeczy w zwiazku z moim tekstem. Piszesz o czym innym niż zamiescilem, wogole nie odnosze sie do zasadnosci spotkan prezydenta, pytam w moim tekscie czy padną takie pytania. Prosze czytac ze zrozoumieniem i nie wyzywac kogokolwiek od ......... jesli nie znasz kim jest
Marek