Sowińska rzuca wyzwanie

  • 17.09.2019, 11:01 (aktualizacja 21.09.2019, 21:36)
  • Mariusz Strzepek
Sowińska rzuca wyzwanie
Kampania wyborcza nabiera rumieńcow. Kandydaci prześcigają sie w pomysłach na zwrócenie na siebie uwagi. Dosyć dynamiczną kampanie w mediach społecznościowych prowadzi Anita Sowińska, liderka listy zjednoczonej lewicy. Wczoraj wezwała innych kandydatów do debaty...

- Moi konkurenci gdzieś się pochowali i trochę mi smutno z tego powodu.  Mam nadzieję, że spotkamy się na publicznej debacie z Antonim Maciarewiczem, Cezarym Grabarczykiem, Dariuszem Klimczakiem i Patrykiem Marjanem.  Porozmawiajmy o sprawach ważnych dla Polek i Polaków: ochronie zdrowia, edukacji, transporcie, ochronie środowiska, emeryturach, przedsiębiorcach. Niech wyborcy wybiorą tych kandydatów i kandydatki, którzy najlepiej spełniają ich oczekiwania. Odwagi, panowie! 

- pisze Anita Sowińska na Facebooku

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wredny typ
Wredny typ 19.09.2019, 22:53
Najlepiej, gdyby ta słynna kandydatka objaśniła nasze ciemne głowy - przy jakiej ulicy i w jaki mieście znajduje się ten dom z numerem 13.
Mały Jaś
Mały Jaś 18.09.2019, 20:52
Zgodnie z zasadami savoir-vivre, zaproszenie powinno zawierać, przynajmniej miejsce i czas. Bo tak, albo Pani te osoby lekceważy albo zwyczajnie nie chce się z tymi osobami spotkać.
🔷
🔷 19.09.2019, 08:27
W punkt!
Edek
Edek 18.09.2019, 16:42
LUDZIE nie stać was na nowe fotki, ale potraficie się odmłodzić czyżby czas się dla was zatrzymał
Ajdejano
Ajdejano 18.09.2019, 13:40
Do "fachowca....." poniżej: dobrze - strzał w dychę. Taka zapracowana aktywistka, że pracodawca dał urlop, aby Jej nie widzieć w firmie. Rzeczywiście: lepiej aby latała po mieście i opowiadała o swoich rewelacyjnych wyborczych pomysłach, zamiast zawracać ludziom głowę w firmie.

Do "wyborca prawicy": 100% racji. Ci, którzy mieli wybrać - już wybrali. Więc dla kogo miałaby być ta dyskusja-szopka ?!
fachowiec niezbędny dla obywatela
fachowiec niezbędny dla obywatela 18.09.2019, 12:39
Ha ha ha! Debaty się zachciewa! Jednym pytaniem bym ją rozwalił - o bezpłatny urlop, który wzięła na czas kampanii. Ciekawe, ile kobiet w Polsce może pozwolić sobie na taki zbytek, i czy w ogóle ma możliwość otrzymania go? Skoro p. Sowińska w swej firmie ma ma taką możliwość, to znaczy, że wykonuje pracę, bez której i pracodawca, i Państwo może się obyć, i nadal będzie funkcjonować. Po prostu ta pani prezentuje klasę próżniaczą. Amen.
ciupaga
ciupaga 19.09.2019, 20:27
Mówisz, że lepszy Ziobro, który śmiga po Polsce w godzinach swojej nienormowanej pracy. Znaczy, że nie tylko nie wykonuje pracy, że nie tylko mozna się bez niego obejść, ale że jeszcze do tego nie ma na tyle honoru, by zrzec się wynagrodzennia w okresie kampanii. Brawo. Jednym pytaniem rozwalileś system. Konkurs na debila roku został właśnie rozstrzygniety. Ja Tobie może zadam pytanie. Odpowiedz: tak lub nie. Czy Twoi rodzice wiedzą, że jesteś idiotą.
hetero tak!
hetero tak! 18.09.2019, 10:50
Taaa! Jeszcze w Tomaszowie nie widzieli parad dyżurnych sodomitów od homobiedronki, która wywędrowała ze Słupska do Brukseli...
Pierwsze wrazenie
Pierwsze wrazenie 17.09.2019, 21:58
Baner z kandydatka stojaca z zalozonymi rekami, to chyba nie najlepszy pomysl na promocje. Widac, ze ma pani sporo pieniedzy na kampanie, to nie powinno byc problemu z przegadaniem z kims takich podstaw.
Anonim
Anonim 18.09.2019, 10:36
Zapraszam do zapoznania sie z poprzednimi debatami w ktorych brala udzial Anita :)
Ed
Ed 17.09.2019, 11:59
Pierwsze pytanie jakie zadam to co kandydatka i kontrkandydaci zrobili dla Tomaszowa. Pani B Klatka? M Wojciechowska? R Telus? M Wędrowska? I pozostali. Jestem ciekawy tych osiągnięć w budowie lepszego jutra dla naszego miasta ;)
Dziś ulotki
Dziś ulotki 17.09.2019, 19:29
z prośbą o poparcie Anity Sowińskiej jakiś młodzian rozdawał w mieście i to za darmo.
Gość I
Gość I 17.09.2019, 21:09
Bardzo trafne spostrzeżenie i pomocną rada dla @Ed. Może w końcu skorzysta? Taki dociekliwy.
Wyborca Prawicy
Wyborca Prawicy 17.09.2019, 11:25
Szanowna Pani, wyborcy bez debaty już wybrali.
Nikt kto będzie głosował np na A. Macierewicza nie będzie głosował na Panią. I odwrotnie
Proponuję debaty z PO-KO

Pozostałe