Mecz absolwentów przy Nadrzecznej

  • 20.11.2019, 22:15 (aktualizacja 21.11.2019, 19:40)
  • ZSP nr 8
Mecz absolwentów przy Nadrzecznej
Inauguracyjną imprezą  obchodów 60-lecia powstania szkoły był „ Wielki mecz absolwentów”, który rozegrany został w hali na Nadrzecznej w sobotę 16 listopada 2019 roku.

W samo południe na parkiecie pojawili się absolwenci szkoły z różnych lat. Zaproszenie przyjęło 18 siatkarzy, reprezentantów naszej szkoły, którzy wywalczyli wiele znaczących sukcesów sportowych dla Nadrzecznej. Pomimo wielu prywatnych obowiązków do siatkarskiej rywalizacji przystąpili absolwenci, którzy obecnie uczą się lub pracują i mieszkają w Łodzi, Warszawie, Wrocławiu czy Krakowie. P

asjonującą walkę na siatkarskim parkiecie obserwowali nauczyciele, obecni uczniowie, sympatycy naszej szkoły oraz rodzice ( szczególne podziękowania dla Pana z bębnem ;). Mecz rozpoczął się od symbolicznej zagrywki, którą wykonał dyrektor szkoły Tomasz Migała. Mecz został rozegrany naprawdę na wysokim sportowym poziomie. Widzieliśmy wiele fantastycznych akcji szczególnie w obronie.

Głównymi aktorami tego siatkarskiego wydarzenia byli: Mateusz Wilk, Szymon Madzio, Mateusz Badowski, Józef Rutkowski, Dominik Baran, Jacek Wieczorek, Adam Koperkiewicz, Bartłomiej Wilk, Mikołaj Kubryn, Jacek Grabowski, Kamil Czapnik, Krzysztof Żegnałek, Jakub Gorzelak, Dominik Hubka, Marcel Goździk, Maciej Jedwabny, Bartłomiej Rebzda i Piotr Anteczek.

ZSP nr 8

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe