Przygotujcie się na objazdy

  • 21.11.2019, 19:45 (aktualizacja 26.11.2019, 22:20)
  • redakcja
Przygotujcie się na objazdy
W związku z prowadzoną rozbudową drogi wojewódzkiej nr 713 informujemy, że od 26.11.2019 (wtorek), planowane jest zamknięcie odcinka od miejscowości Karpin do miejscowości Ujazd.

Wprowadzone zostaną objazdy:

  1. Dla pojazdów (kierunek Tomaszów Maz.– Łódź): z  Ujazdu (DW 715) przez  – Budziszewice – Koluszki – Brzeziny, dalej DK 72 – węzeł Brzeziny na autostradzie A1 – autostradą A1 do węzła Łódź Górna.  
  2. Dla pojazdów (kierunek Łódź – Tomaszów Maz.): węzeł Łódź Górna na autostradzie A1 (A1) - węzeł Brzeziny na autostradzie A1 – Brzeziny (DK 72) – Koluszki (DW 715) – Budziszewice- Ujazd.
  3. Dodatkowo dla pojazdów do 3,5 ton z kierunku Andrespola (DW 713) i Kurowic (DW714)  zostanie wprowadzony objazd od Karpina w kierunku Borowa – Kaletnik – Różyca (DW 716) – Koluszki (DW 715) – Budziszewice – Ujazd.

Zamknięcie nie dotyczy ronda na skrzyżowaniu DW 713 z DW 716  w miejscowości Rokiciny Kolonia  w relacjach Koluszki – Piotrków Tryb. Nie będzie również obowiązywało dla dojazdów docelowych oraz pojazdów transportu zbiorowego.

Zamknięcie w/w odcinka pozwoli wykonawcy na prowadzenie robót całą szerokością jezdni, a co za tym idzie - przyśpieszy prace. Na w/w odcinku występują obiekty mostowe, liczne kolizje z infrastrukturą podziemną, co utrudnia prowadzenie robót pod ruchem.

 

W załączeniu mapka objazdów.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 22.11.2019, 07:24
Tak sobie obserwuję ten portal i stwierdzam, że jest na nim pod różnymi postaciami i siedzi ukryty naczelny, lokalny propagandysta jak dawniej mówiono: "utrwalacz władzy". Ciekawe ile ta propaganda kosztuje? :)
..
.. 24.11.2019, 00:04
kopieka za wpis. Wiadomo.
.
. 24.11.2019, 00:05
j
EL
EL 21.11.2019, 21:21
To, że Łódź się wyludnia to nie jest efekt "wymierania". Poprzedni komentujący chyba z wioski pod Tomaszowem jest, bo nie jest w ogóle w temacie. Mieszkańcy Łodzi emigrują lokalnie, osiedlając się na terenach podmiejskich aglomeracji łódzkiej bo taki jest generalnie trend w wielkich miastach. A mieszkańcy Tomaszowa emigrują do dużych miast, podążając za lepszą pracą i tam się też osiedlają (i dobrze!). To normalny proces. Co do połączenia , do Łodzi powinna być ekspresówka, biorąc pod uwagę obecne natężenie ruchu na tej trasie. Zamykanie drogi tuż przed zimą to porażka . W przypadku wysokich opadów śniegu przejazd "na skróty" będzie bardzo utrudniony.
.
. 21.11.2019, 23:38
Z Łodzi to samo. Wszyscy (podkreślam wszyscy - 80,90%), absolwentów czterech najlepszych liceów, wszystko w... Warszawie.

To, że chłopakowi kupiłeś właśnie w mieszkanie w Łodzi, tego nie zmieni.
Podtomaszowski chlop
Podtomaszowski chlop 21.11.2019, 23:40
Jeszcze coś dorzuce, ale teraz muszę się wylogować.
PCh
PCh 22.11.2019, 05:25
nie dorzucę jednak
Kierowca
Kierowca 21.11.2019, 21:00
Najlepiej do łodzi jechać przez Będków i Czarnocin
Po co ta droga?
Po co ta droga? 21.11.2019, 20:06
Czyli jednak rozbudowuje wam te drogę do Łodzi. Tak stękcię, że się "cinzko" jeździ.
Robole tymi swoimi rzęcho-smrodzicielami pędzić po 120-150. Jedyne co w życiu maja.

Naukowcy przewidują, że do 2040 tak, już w 2040, za 20 lat(!) liczba łodziaków spadnie do 600 (dziś nieco ponad 700), więc budują sobie drogę by drenowac nasz rynek pracy.

W Tomaszowie płaczki jęczę, że spada liczba mieszkańców. Małe miasta wyludniaja się na całym świecie, ale Łódź? To jest ewidentnie klęska zarządzania.
emigrant
emigrant 24.11.2019, 07:21
Klęską jest Twoja pisownia. Czy przeczytałeś te wypociny przed opublikowaniem? Chyba nie.
A Łódź nie jest jedynym miastem gdzie ma miejsce migracja zarobkowa. Do dużych miast zjeżdżają młodzi ludzie w poszukiwaniu lepszej pracy i możliwości rozwoju. Nie jest to żadna nowość.
?
? 24.11.2019, 10:52
niedziela to chyba jedny dzien jaki masz wolny w tym wielkim miescie co? Ludzie maja rodziny, splacaja spokojnie we dwoje kredyty na mieszkanie, ty trwasz za wszelka cene w duzym miescie w norze, tylko by nie wrocic i nie przyznac się, że nie udało się? Tak jest?

Pozostałe