Bardzo dobra runda Pilicy i Lubochni

  • 09.12.2019, 21:17 (aktualizacja 12.12.2019, 23:42)
  • SportTm
Bardzo dobra runda Pilicy i Lubochni
Zapraszamy na podsumowanie lig regionalnych.

W piotrkowskiej lidze okręgowej , o awans do czwartej ligi biją się trzy zespoły. Liderem jest Skalnik Sulejów, który w trzynastu spotkaniach wywalczył 31 punktów. Punkt straty do graczy z Sulejowa ma Klub Sportowy z Paradyża. Trzecie miejsce z 29 punktami zajmuje niespodziewanie Klub Sportowy z miejscowości Niedośpielin. Stal Niewiadów z bilansem 5 zwycięstw; 3 remisów i 5 porażek zajmuje siódmą lokatę (18 punktów). Szczerbiec Wolbórz jest dziesiąty (14 punktów).

 

W piłkarskiej Klasie „A” (Grupa 1) liderem jest zespół LKS Lubochnia, która odniosła komplet jedenastu zwycięstw. Drużyna z powiatu tomaszowskiego ma 12 punktów przewagi nad Grabką Grabica. Piąte miejsce w zestawieniu zajmuje Relax Czerniewice (18 pkt), dwie pozycje niżej plasuje się IKS Inowłódz (15 punktów).

 

W drugiej grupie tych samych rozgrywek, liderem jest Polonia Gorzędów, która podobnie jak Lubochnia odniosła komplet zwycięstw (33 punkty). Drużyna ma 9 punktów przewagi nad rezerwami GKS Bełchatów (24) i trzynaście nad Motorem Bujniczki (20). 

 

W rozgrywka Klasy B (grupa pierwsza) z siedmioma zwycięstwami, remisem i porażką prowadzą zawodnicy Pilicy Tomaszów Mazowiecki. Tomaszowianie strzelili 38 goli i stracili zaledwie osiem. Drugie miejsce ze stratą sześciu „oczek” do lidera ma Tęcza Janków. Bliskie kibicom z Tomaszowa KS Poświetne plasuje się na siódmym miejscu (11 punktów).

 

Niezwykle ciekawe rzeczy dzieją się w grupie drugiej rozgrywek Klasy B, bowiem aż 5 z 9 drużyn wciąż ma realne szanse na walkę o awans. W tabeli z 14 punktami prowadzi VIS Gidle, ale taki sam bilans punktów mają gracze Victorii Woźniki oraz Pioniera Baby. Tuż za prowadzącą trójką znajdują rezerwy Polonii Piotrków (12 punktów). Alfa Kleszczów i KS Grocholice to zespoły, która mają tylko 4 punkty straty do lidera.

 

W IV lidze z bilansem 43 punktów prowadzi KS SAN Bus Kutno. Drużyna może pochwalić się bilansem 14 zwycięstw; remisu i dwóch porażek. Szansę na awans wciąż ma Warta Sieradz, ale musi piłkarze tego klubu muszą odrobić sześć punktów do lidera. Podobną stratę ma Polonia Piotrków. Ceramika Opoczno w rozgrywkach zajmuję 15 miejsce (24 punkty).

 

W II lidze kobiet MUKS Tomaszów Mazowiecki zajmuje piątą lokatę. Nasza drużyna w 10 spotkaniach odniosła sześć zwycięstw oraz zanotowała cztery porażki (18 punktów). Liderem jest zespół rezerw SMS Łódź (27 punktów).

SportTm

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lechia to jest po...rażka!
Lechia to jest po...rażka! 10.12.2019, 20:12
Już niedługo znowu tomaszowskie derby. Tym razem w A-klasie.

Pozostałe