Ujazd inwestuje w oświatę i infrastrukturę

  • 28.12.2019, 11:50 (aktualizacja 28.12.2019, 12:06)
  • Mariusz Strzepek
Ujazd inwestuje w oświatę i infrastrukturę
Rada Gmiy Ujazd jednogłośnie przyjęła budżet na rok 2020. Uwagę zwraca wysoki poziom wydatków inwestycyjnych. Najbogatsza gmina w powiecie tomaszowskim przeznacza na wydatki prorozwojowe ponad 22 miliony złotych. Pieniądze trafią na: Akademię Sportu (basen), SUW, drogi, świetlice, oświetlenie uliczne, place zabaw, siłownie zewnętrzne, boiska. - Inwestujemy w edukację, wspieramy najbardziej potrzebujących, rozwijamy infrastrukturę. Inwestycje, Pomoc Społeczna, Edukacja to trzy dziedziny życia społecznego, w które zaangażujemy blisko 80% budżetu gminy - mówi wójt Artur Pawlak

➡️ Inwestycje rzędu 22 mln PLN
➡️ Pomoc Społeczna i Wsparcie Rodziny: 14, 3 mln PLN
➡️ Edukacja: 12,5 mln PLN

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec
mieszkaniec 18.02.2020, 10:37
Kiedy Ujazd odzyska prawa miejskie? kilka tysięcy mieszkańców do tego zobowiązuje. Dużo mniejszy Wolbórz ma już prawa miejskie.
LZS
LZS 26.02.2020, 23:27
Najwięcej mieszkańców w gmienie posiada Os Niewaidów chyba jakieś 3 tyś.
Wolbórz jako miejscowość jest dużo bardziej rozwinięta niż sam ujazd w ujezdzie tak naprawdę oprócz urzędu nic nie ma
Ny
Ny 21.02.2020, 08:06
Bialozebnego cara juz ma;)
Ujazd miastem ... ?
Ujazd miastem ... ? 18.02.2020, 18:56
Wolbórz jest większy, bo ma 2336 mieszkańców, a ten wasz przysiółek Ujazd tylko 1717. Można was copką nakryć i wam się marzy zostać miastem?
Ujazd
Ujazd 18.02.2020, 09:01
A ile na infrastrukture sportowa?na boisko np.byly obietnice ,150 osob trenuje na orlikach ,wstyd!
Wojciech
Wojciech 20.01.2020, 05:54
Czemu nie ma informacji o deficycie na 2020r.?
Ujazd
Ujazd 21.02.2020, 08:08
Pobiewaz jest to niewygodny temat a tu pusze sie tylko dobre rzeczy, a pozatym deficyt nie moze sobie zrobic selfie z wojtem:)
T.m.
T.m. 18.02.2020, 09:16
Poniewaz o gminie ujazd i jego carze mozna pisac tylko dobre rzeczy:)
Stanisław
Stanisław 28.12.2019, 12:05
Jak gospodarz taka gmina. Gratulujemy zarządzającym !
Ujazd
Ujazd 26.02.2020, 16:02
Oby nie ,
Ny
Ny 19.02.2020, 17:08
Swieta prawfa wolborz pod wzgledem infrastruktury nakrywa nas kapeluszem:)i rzadacego wolborzem na oczy nie wid,ialem a nasz ws,ed,ie jest wszystkim sie chwali a tak naprawde niczego konkretnego u nas nie ma.
Ujazd
Ujazd 18.02.2020, 09:02
A vzy sie wyrozniamy sposrod tych wszustkich biedniejszych gmin?

Pozostałe