Wrócili z medalami

  • 10.01.2020, 20:35 (aktualizacja 10.01.2020, 20:37)
  • Mariusz Strzepek
Wrócili z medalami
W rozgrywanych w dniach 4-5.-1.2020  Ogólnopolskich Zawodach Dzieci I Ty możesz zostać Mistrzem w Sanoku  wzięło udział 20 zawodników IUKS Dziewiątka.

Nasi reprezentanci startowali w 4 kategoriach wiekowych E1 -10 lat – 5 dz i 2 chł; E2-11 lat- 2 dz i 2 chł; D1-12 lat -4 dz i 3 chł; i D2 -13 lat. - 2 dz.; Łącznie w zawodach wzięło udział 7 chł i 13 dziewcząt. Tomaszowianie zdobyli indywidualnie na dystansach  13 medali (3 złote 6 srebrnych i 4 brązowe ) w wieloboju 4 medale: 1 srebrny i 3 brązowe oraz w sztafetach 3 medale : złoty , srebrny i brązowy.

kat E1dziewczęta

3 miejsce w wieloboju  -Borkowska Julia- 5 pkt -1 srebrny medal na dys.300m;

6m w wieloboju -Syguł Sandra  - 3 pkt; 3 złote medale na dystansach 2 x 100m i 300m;

8m w wieloboju Kierebińska Dominika - 2 pkt;

10m w wieloboju -Obirek Hanna – 1 pkt

12m w wieloboju  -Marszałek Zofia -1 pkt

Kat. E1 chłopcy

4m w wieloboju -Matera Alex – 4 pkt

8m w wieloboju – Legęncki Wiktor- 2 pkt

kat E2dziewczęta

2 miejsce w wieloboju – Julia Gołos- 7 pkt; -3 srebrne medale na 2 x 300m i 500m;

15 miejsc w w wieloboju -Polak Kinga

kat E2 chłopcy

6m w wieloboju – Bąbol Jan – 3pkt4 brazowe

10m w wieloboju -Małocha Miłosz  - 1 pkt

Kat.D1 dziewczęta

3 miejsce w wieloboju  - Matera Pola – 5 pkt; 3 brązowe medal i 1 srebrny dyst.4 x 500m;

8m w wieloboju -Rusek Amelia – 2 pkt

9m w wieloboju -chachułą Natalia – 1 pkt

13m w wieloboju- Szymańczyk Anna

15m w wieloboju – Polak Julia z upadkiem

Kat.D1 chłopcy

3miejsce w wieloboju -Stańdo Maciej – 5 pkt; 1 złoty ; 1 srebrny i 1 brązowy medal na dyst. 4 x 500m;

8m w wieloboju -Chachuła Wiktor  - 2 pkt;

10m w wieloboju – Kaluszka Benedykt- 1 pkt;

kat D2 dziewczęta

17 m w wieloboju -Borzuta Aleksandra

20 m w wieloboju – Walasik Weronika

W  sztafecie 4 x 400m  drużyny IUKS Dziewiątka zdobyły- 3 medale: zloty , srebrny i brązowy.

kat 10-11 lat dziewczęta

1miejsce sztafeta 4 x 400m w składzie Syguła Sandra, Borkowska Julia, Polak Kinga  i Gołos Julia – 9pkt;

kat 10-11 lat chłopcy

2 miejsce sztafeta 4 x 400m w składzie Babol Jan, Małocha Miłosz., Matera Alex, Legęncki Wiktor – 7 pkt;

kat. 12-13 lat dziewczęta

3 miejsce sztafeta 4 x 400m w składzie Matera Pola, Rusek Amelia, Chachuła Natalia; Polak Julia – 5 pkt

11m sztafeta 4 x 400m w składzie ;Walasik Weronika ; Borzuta Aleksandra; Marszałek Zofia; Szymańczyk Anna – 1 pkt

W klasyfikacji klubowej dziewcząt IUKS Dziewiątka zajął 1 miejsce zdobywając 42 pkt.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tik tak
Tik tak 10.01.2020, 22:15
I połowa z tych dzieci jest zgłoszona do sportowca roku TM.... Kabaret

Pozostałe