Jeszcze jedno dzikie wysypisko do posprzątania

  • 10.03.2020, 23:06 (aktualizacja 10.03.2020, 23:35)
  • red.
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tomaszowskie Błonia to miejsce położone w bezpośrednim sąsiedztwie Areny Lodowej. Na ich terenie położony jest nieduży zagajnik oddzialejący je od osiedla domków jednorodzinnych w dzielnicy Nowy Port. Byłby on sympatycznym miejscem do spacerów, gdyby... nie uczyniono z niego dzikiego wysypiska śmieci. Prace władz miasta i powiatu nad utrzymaniem porządku i poprawą estetyki niweczą sami mieszkańcy.

.

red.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nat.pe
Nat.pe 14.03.2020, 01:20
Tak samo albo nawet gorzej, wyglądają tereny nad rzeką Czarną przy ulicy Czystej. Sedes, telewizor, potłuczone butelki, plastikowe butelki...a ten zardzewiały most niedługo pod kimś runie. Nie ma kto się tym zająć, wieloletni syf.
2020
2020 12.03.2020, 10:22
Za male kary.Polaczka trzeba jeb...c kara pieniezna.Tylko i wylacznie.Gdzie sa slyzby odpowiedzialne za to.Np.SM.
Polaczek?
Polaczek? 12.03.2020, 12:39
A kim ty jesteś chyba jenzynierem z Afryki?
Ja sobie wypraszam nazywanie mnie polaczkiem. Jestem Polakiem z dziada pradziada i nie będzie mnie jakiś tuman ironicznie nazywał "polaczkiem".
Ajdejano
Ajdejano 11.03.2020, 14:21
Wredny dopisek.
Działka z tym mini wysypiskiem, to wielka działka o powierzchni prawie 20,5 ha, w
znacznej części zalesiona/zakrzaczona. Znaczną część tego lasku można zagospodarować jak park miejski (tereny zielone), a do zagospodarowania pod jakiekolwiek budownictwo (za wyjątkiem przemysłu) i tak zostałby wiele hektarów.

Takie ponad 20 ha terenu w atrakcyjnym miejscu w mieście - oczy bolą. Chyba, że nie jestem w temacie i może ta działka już jest opchnięta.
Ajdejano
Ajdejano 11.03.2020, 13:42
Do "f1" o do Admina: obydwaj macie świetny pomysł, tylko zapomnieliście o niedawnej sprawie wycięcia tego pięknego zagajnika brzózek przy Bema.

Czy miasto nie mogło zostawić działki z tymi brzózkami z myślą o ewentualnym założeniu jakiegoś ładnego zagajniczka, oddzielającego kawałek osiedla domków od ruchliwej ulicy Bema?! Wychodzi na to, że miastu nawet to przez głowę nie przeszło, bo niby, co miasto miałoby z takiego pomysłu (mieszkańcy - mieliby: trochę zieleni i trochę spokoju, no ale nie .....miasto !!!) ???
Natomiast, w "głowie" miasta był jeden pomysł: sprzedać działkę i złapać parę groszy do budżetu.

Konkluzja: więc miejcie moi adresaci na uwadze ewentualny podobny pomysł miasta w przypadku opisywanego zagajnika.
f1
f1 10.03.2020, 21:37
A gdyby tak wyciąć część krzaków, posprzątać to i zrobić tam ładny park? Zieleni do wypoczynku nigdy nie za wiele.
MS
MS 10.03.2020, 22:10
To jest doskonały pomysł
pawel
pawel 10.03.2020, 16:12
Skoro tamtejszym mieszkańcom to nie przeszkadza to niech sobie żyją w chlewie.
XYZ
XYZ 10.03.2020, 17:10
Jeden niechluj zrobił syf co nie oznacza że reszta mieszkańców ma za to odpowiadać. Mentalność polaka śmieciarza i kopciucha byle czym jeszcze długo będzie z nami.
MDO
MDO 10.03.2020, 12:59
Proponuję jeszcze podnieść ceny za odpady do utylizacji .
TM
TM 10.03.2020, 11:31
Co za syf. Karygodna sytuacja,

Pozostałe