Nie da się ukryć, że... opadają

  • 02.04.2020, 09:28 (aktualizacja 02.04.2020, 09:33)
  • Mariusz Strzepek
Nie da się ukryć, że... opadają
W Tomaszowie nauczyciele posiadają niezbadane talenty. Okazuje się, że świetny matematyk potrafi być też niezłym... muzykiem. Pozdrawiamy oczywiście społeczność ILO.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

M.B.
M.B. 03.04.2020, 00:08
Marku ??
"Bo jak nie my, to kto......"?
Jesteś jak zawsze - TU I TERAZ
Nie gódźmy się na brak empatii; na to, co na siłę wbrew prawu, niekonstytucyjne i wbrew ludziom!
Dbajmy o siebie! DAMY RADĘ!
Trzymajmy kciuki za mądre i TYLKO takie postanowienia sejmu ( wydłużyć kadencję, odłożyć egzaminy, dofinansować wszystkie firmy
Pozdrawiamy M i A Bar.
Spotkamy się ...kiedyś ?
Mag
Mag 03.04.2020, 09:13
Jakieś prywatne i polityczne przesłania to przez komunikator. Szkoła wolna od polityki. Umówcie się na spotkanie ale nie przez NT
Blisko edukacji...
Blisko edukacji... 02.04.2020, 21:17
Faktycznie ręce opadają... Tak się zastanawiam, jak to możliwe, że tak pracowity czas dla nauczycieli, tyle umiejętności trzeba opanować... Te zapracowane niedziele... A jednak jest czas na twórczość artystyczną... To trudny czas dla wszystkich, zwłaszcza tych, którzy stoją przed dramatem utraty pracy... A tu masz ci los... Gitara w dłoń i wieczne narzekanie... A może by tak przygotować wzorcową lekcję matematyki przez wzorcowego nauczyciela... Nie dodam z ironią że wzorowej szkoły przez wzgląd na szacunek do tej placówki... Uffff...
he he
he he 04.04.2020, 11:40
jak ktoś jest poukładany znajdzie czas na granie i na nauczanie, a misję nauczania za 2 mld mamy od telewizji rządowej, więcej luzu poproszę w tych trudnych czasach i życzliwości dla innych
Haka
Haka 02.04.2020, 21:14
Pozytywny gościu :-) Miły akcent w ciężkim czasie. Współczuję i nauczycielom i uczniom. Dla obydwu stron sytuacja jest nieciekawa. Taki skok technologiczny to jakby przesiąść się z maluszka do Ferrari. Cieszy mnie fakt, że po niekąd ta sytuacja z pandemią przyniesie też trochę dobrego. Okazuje się, że można numer recepty dostać w formie SMS, sprawy urzędowe można załatwić elektronicznie, a co za tym idzie- ograniczyć ilość urzędników do minimum. Starostwo można w ogóle zlikwidować. Poza tym, ludzie zaczęli myć ręce, z mydłem podkreślam, i przestali kaszleć i kichać bez zasłaniania ust. Wiele zawodów zostało docenionych, wielu straciło.
Pozdrawiam
Bard
Bard 02.04.2020, 11:44
Drogi Panie, zapraszam do dyskusji . Stawiam pytanie - Co w takim razie proponuje Pan ws tzw zdalnego nauczania ? Dlaczego sugeruje Pan, że każdy ma mieć komputer , miktofon , kamerkę i coś tam jeszcze ? Z mojej wiedzy, nauczyciele wykorzystywać mogą różne narzedzia , platformy, kanały informacji i sposoby prowadzenia zajęć oraz kontaktu z uczniami - bez potrzeby posiadania ww narzędzi i urządzeń. Nikt nauczycielom nie nakazuje kupować sprzętu, a jeśli tak jest proszę podać , która szkoła wydała takie polecenie. Kolejne pytanie : Z czego wynika różnorodność stosowanych metod? Liczebność klas ? A może z tego, że nie wszyscy posiadają umiejętności inofrmatyczne ,a trudno je posiąść w tydzień ? Czy wszystkie szkoły posiadają wspólną , jednolitą platformę do obsługi zdalnego naucznia ? Otóż nie . Zapraszam do dyskusji i sądzę , że jest odpowiedni moment nad podjęciem tematu o przyszłości polskiej edukacji . Jeśli ktoś uważa , że tworzenie 30 - 36 osobowych klas jest ok , to owszem jest taniej . Ale czy jest lepiej , skuteczniej , efektywniej i w chwili obecnej do wykonania - nie sądzę.
Panie Marku słowa piosenki , wyrażają pewnie opinie Pana i nie tylko, ale proszę mi wierzyć , że wielu nauczycieli znalazło się w tej trudnej dla wszystkich sytuacji. Proszę nie przejaskrawiać, bo te osoby, które pracują nie boją się o pensje . Co mają powiedzieć osoby prowadzące firmy i działaność, które są zamknięte zakmniete albo dochody są zerowe ?
Dominik
Dominik 02.04.2020, 18:37
Może niech lecą na drzwiach od stodoły

Pozostałe