Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa!

  • 14.11.2020, 17:54
  • Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim
Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa!
Główny Inspektor Sanitarny przypomina o obowiązku zasłaniania ust i nosa!

Zasłanianie ust i nosa obowiązuje w zamkniętych przestrzeniach użyteczności publicznej, w sklepach, transporcie publicznym, na przystanku oraz podczas obsługi interesantów i klientów, ale nie tylko. Obowiązuje tez na ulicach. Zakładaj maseczkę, gdy wychodzisz z domu!

 

Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mietek
Mietek 18.11.2020, 11:01
Mam pytanko, czy fryzjerzy podczas pracy sa zeolnieni z obowiazku zakrywania ust i nosa? Obserwuje ze właśnie ta grupa zawodowa ognoruje ten nakaz
WuPe
WuPe 18.11.2020, 13:12
Wiosną redakcja podnosiła absurd zamknięcia zakładów fryzjerskich... Podnosiłem absurd absurdowi, wierząc że polscy fryzjerzy, szczególnie męscy nie będą w żaden sposób przestrzegać nawet najprostszych zabiegów sanitarnych;-) Ich rozumowanie jest mniej więcej takie, że klientów nie ma bo rząd straszy pandemią, a nie dlatego, że strach tam wchodzić. Ceny poszły w górę, ale klient nie widzi inwestycji w rękawiczki, płyny, lampy dezynfekcyjne, ect.
Ajdejano
Ajdejano 16.11.2020, 21:16
Ten powyższy materiał jest dobry, tylko niech ten materiał przestudiuje ten brzuchaty katecheta, którego ciągle widzi się z "ryncamy" na wielkim brzuchu, ale bez maski i oczywiście pół metra od tej wsiowej piękności (najczęściej w zielonym kubraczku), oczywiście - też bez maski.

Pozostałe