„Arena dla Dzieci” – na lodzie i w telewizji

  • 19.01.2021, 14:18 (aktualizacja 21.01.2021, 19:02)
  • redakcja
 „Arena dla Dzieci” – na lodzie i w telewizji
W miniony weekend odbyły się dwudniowe Otwarte Zawody Łyżwiarskie "Arena dla Dzieci". Przy starcie najmłodszych zawodników towarzyszyła ekipa Dzień Dobry TVN na czele z pogodynką Dorotą Gardias.

Do zawodów zgłosiło się aż 162 uczestników startujących w następujących kategoriach wiekowych: F1, F2, E1, E2, D1, D2. Były to dzieci z 8  klubów: IUKS 9, KS Pilica, KS Arena, Akademia Łyżwiarstwa Kristensen, UKS 1 Tomaszów Mazowiecki, UKS Orlica, Akademia Natalii Czerwonki oraz  WTŁ Stegny. Sobotnie starty umiliła wizyta telewizji śniadaniowej z TVN-u pod pretekstem prognozy pogody zapowiedzianej przez Dorotę Gardias.

Pogodynka nie tylko spróbowała swoich sił na lodzie pod okiem olimpijczyka Jaromira Radke i podpatrzyła treningi zawodników klubu KS Arena, ale także zobaczyła na żywo pierwsze starty. Zawody „Arena dla Dzieci” dały doskonałą okazję do sprawdzenia własnych sił  w grupie rówieśników oraz pobicia rekordów życiowych.

Dla zwycięzców poszczególnych kategorii czekały pamiątkowe medale oraz Puchary ufundowane przez Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Marcina Witko, który wręczał je osobiście.

W uroczystej dekoracji zawodników uczestniczyli także: Prezes Areny Lodowej Roman Derks, Prezes Klubu Sportowego Arena Tomaszów Maz. Marek Łakomski oraz olimpijczyk i trener Jaromir Radke. Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy.

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną i obowiązującymi ograniczeniami zawody odbyły się bez udziału publiczności. Mimo to cieszyły się dużym zainteresowaniem oglądających transmisję na żywo. Retransmisja zawodów jest cały czas dostępna na kanale You Tube Areny Lodowej. A już w najbliższy weekend (23-24 stycznia 2021 r.) odbędą się Ogólnopolskie Zawody Dzieci. Więcej informacji na stronie www.arenalodowa.pl

 

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kaszlak
kaszlak 19.01.2021, 16:33
W naszym miescie TVN a gdzie były oddziały mocherów?

Pozostałe