Wydział Komunikacji z ograniczeniami

  • 05.03.2021, 06:52 (aktualizacja 05.03.2021, 07:13)
  • redakcja
Wydział Komunikacji z ograniczeniami
Wydział Komunikacji jest najbardziej obleganą komórką w Starostwie Powiatowym. Kolejki interesantów, którzy ustawiają się, by załatwić swoje sprawy były gigantyczne, nawet w czasach, kiedy nie obowiązywały ograniczenia pandemiczne. To tu rejestruje się pojazdy, wymienia dowody rejestracyjne, składa wnioski o wydanie prawa jazdy. Pracownicy mają co robić. Mimo to, petenci się denerwują na długi czas oczekiwania. Obecnie wydłuża się on jeszcze bardziej, a na rejestrację pojazdu poczekamy dłużej. Wydział został w połowie lutego sparaliżowany przez brak personelu. 10 pracowników uległo zarażeniu koronawirusem i przebywa na zwolnieniach lekarskich, bądź kwarantannach. W zakresie rejestracji pojazdów zadania wykonywane są w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów. Taka sytuacja ma potrwać do końca tygodnia (początkowo zapowiadano, że do 26 lutego). Czy od poniedziałku przywrócony zostanie normalny (i tak ograniczony prze pandemię) tryb pracy? Tego jeszcze nie wiemy. Póki co jest już możliwość osobistego złożenia wniosku i odbioru praw jazdy. Osobom, które chcą to zrobić oraz pracownikom Starostwa odpowiedzialnym za nadzór przypominamy, że wciąż obowiązują zasady dystansu społecznego, czego nie widać w małym pomieszczeniu, gdzie przez cały czas kilkanaście osób oczekuje na swoją kolej do załatwienia sprawy.

.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ok
Ok 17.03.2021, 11:49
Czy można wprowadzić rejestracji przez internet? Czy nie można umówić się na godzinę, np co 15 min. Bez kolejki, bez stresu, dla wszystkich
***** ***
***** *** 09.03.2021, 13:33
banda leserów i nierobów
MRozzik
MRozzik 07.03.2021, 19:39
Przykład idzie z góry. Otwórz drzwi panie starosto. Jak widać pielgrzymka pod drzwiami nie dała efektu, żródło zakażenia w środku Nic was ludzie nie obchodzą, na mrozie jak palant stałem, zeby podać papierek
inside7
inside7 07.03.2021, 11:54
Praca w WK jest fajna czy zarejestruje się dziennie 5 czy 50 pojazdów płacą tyle samo - więc po co się męczyć... :)
Malgosia
Malgosia 05.03.2021, 22:24
Tak się zastanawiam, dlaczego przez wycieczkę wydziału komunikacji z zarażeniem covid ludzie, którzy maja do odebrania tablice rejestracyjne skazani są na kuriera i opłatę za dostarczenie tablic. Dlaczego płacić za cudza głupotę???
Ja
Ja 07.03.2021, 12:23
A to gdzie sobie zorganizowali wycieczkę ?
anal plus
anal plus 07.03.2021, 11:41
Możesz jeździć na starych tablicach i czekać aż wyzdrowieją. Albo poprosić aby przesłali skan na emaila i wydrukować sobie na drukarce 3D.
Janka
Janka 05.03.2021, 18:30
Czekałam na swoją kolej w małym korytarzyku z 8 osobami z pól godziny. Jak się doczekałam to się okazało że wielki korytarz jest pusty. Nie wiem w czym jest problem żeby czekać na wielkim korytarzu na swoją kolej z zachowaniem dystansu.
Edek
Edek 06.03.2021, 22:14
pusta głowo jak byś miała rozum to byś nie stała w korytarzyku tylko czekała na zewnątrz skoro was było 8 bezmózgów a główny korytarz to już starostwo i nie można się gromadzić skoro tam przechodzą najważniejsze osobistości rządzące Tomaszowem których za żelazną kurtyną nie obowiązują maseczki
Mariusz
Mariusz 05.03.2021, 14:37
Ten system gdzie jeden Pan przy wejściu na każdego petenta wchodzącego chucha i dmucha jeszcze czasem temperaturę mierzy to jakiś debil wymyślił.
A przed wejściem tłumy na kupie.
Edek
Edek 05.03.2021, 12:29
w małym korytarzu barany stoją i nie odpuszczą nie zachowując ostrożności może ktoś mądrzejszy zmieni ten system kolejki
pracownik