Basen pod chmurką

  • 10.03.2021, 19:13
  • redakcja
Basen pod chmurką
Gmina Ujazd zaprezentowała najnowsze wizualizacje basenu w Niewiadowie. Będzie duży, ekologiczny z wydzieloną częścią sportową i wodnym placem zabaw dla dzieci. Do tego słoneczne tarasy, piaszczysta plaża, zjeżdżalnie i kilka dodatkowych atrakcji. Jak Wam się podoba?

.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (2)

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Niewiadow
Niewiadow 21.03.2021, 21:59
A wszystko to przy szumie ciezarowek z piachem i szklem z pobliskiej huty:)wypoczynek pełną geba:)ile tam przejezdza tirow dziennie ?1000?teznie beda mialy co filtrowac:)
Gminny
Gminny 20.03.2021, 11:07
W lisowicach powstaje park wodny za 9mln a w niewiadowie basen za 3 krotna kwote widac tu super gospodarnosc wlodarza gminy!
stefan
stefan 16.03.2021, 10:11
Jest trochę takich odkrytych w kraju. Już wcześniej też tam jeździliśmy. Przy dobrej pogodzie od maja po koniec września zabawa jak talala.. Malkontentów nie zapraszamy. Macie śliczny zieloniutki zalew z ryczącymi skuterami. A wokół pełno butelek i miejsc po grilowaniu i ogniska wprost na plaży.
lp
lp 15.03.2021, 09:42
zabawa na całe 2 miesiące w roku! juchooo
Dorota
Dorota 12.03.2021, 18:18
Dowiedziałam się właśnie ,że to Euroglas finansuje w całości ( pod przykrywką gminy ujazd) tą część inwestycji samorządowej. Brawo....nareszcie jakieś profity dla mieszkańców Niewiadowa.
Niewiadow
Niewiadow 12.03.2021, 17:44
To troche taki powrot do przeszlosci z tym basenem,do tego teznie;)ile tak tirow dziennie przejezdza?pewnie maja badanie;)i jeszcze widze te wypalania smieci w okresie letnim przez dzialkowiczow;)Moim zdaniem kupa kasy wyrzucona w bloto :(ale co ja juz niedlugo nie bede wojtem a kolejni niech sie marrtwia co z tym kukulczym jajem zrobic:)
Ciekawe
Ciekawe 12.03.2021, 14:03
ile będzie ta inwestycja i jej utrzymanie będzie kosztować mieszkańców. W kapitaliźmie nie ma nic za darmo.
woody
woody 11.03.2021, 16:12
taki wsiowy TITANIC
Ujazd
Ujazd 11.03.2021, 10:59
Juz byla ekologiczna oczyszczalnia sciekow w gminie.oczywiscie przez 10 miesiecy w roku podatnicy beda dokladac do interesu.Ale jak sie obiecalo to juz trzeba zrobic;)
Krystyna
Krystyna 11.03.2021, 09:35
Wizualizacja, fajna, ale jak go nie zadaszą to inwestycja jest nieopłacalna.

Pozostałe