Wandale grasują Czerniewicach. Wójt Bednarek szuka winnych

  • 16.05.2021, 21:48 (aktualizacja 21.05.2021, 16:22)
  • redakcja
Wandale grasują  Czerniewicach. Wójt Bednarek szuka winnych
Akty wandalizmu szczególnie dotkliwe a w małych gminach, dysponujących skromnymi środkami finansowymi. Tu ogląda się każdą złotówkę zanim zostanie wydana.

- Z każdym rokiem staramy się zmieniać gminę, tak by była bardziej przyjazna mieszkańcom, jej infrastruktura lepiej im służyła. Wymienialiśmy i wymieniamy przystanki na takie, które wyglądają schludnie, nowocześnie, na takie których nie musimy się wstydzić. Niestety są ludzie, prawdopodobnie wśród nas, którzy niweczą nasze wysiłki, sprawiają że gmina musi ponosić wciąż te same wydatki. Tym razem zniszczono przystanki wybijając szyby ze szkła hartowanego! W Wałach nie stało się to po raz pierwszy. Bardzo mi przykro, że wszyscy tracą przez działalność takich głupców, bo trudno inaczej opisać tych ludzi.

- pisze wójt Czerniewic Andrzej Bednarek w mediach społecznościowych, licząc być może, że sprawca przynajmniej się zawstydzi. 

- Jeśli wiecie kto to zrobił, zgłoście się na policję i opowiedzcie o tym policjantom. Może zaczęli od przystanków, a nie ukarani zaczną wybijać szyby w naszych domach? Pomóżcie gminie i pomóżcie sobie. Bo gmina to nie urząd na Mazowieckiej, ale wy i ja, czyli jej mieszkańcy.

- dodaje.

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (3)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe