Big Milk Water Park – idealne miejsce w Małopolsce, jeżeli poszukujesz odpoczynku nad wodą!

  • 08.09.2021, 18:42 (aktualizacja 08.09.2021, 18:45)
  • redakcja
Big Milk Water Park – idealne miejsce w Małopolsce, jeżeli poszukujesz…
Gdy piękna pogoda dopisuje, dla wielu osób idealnym rozwiązaniem na jej wykorzystanie jest spędzenie czasu nad wodą, w wyborowym towarzystwie i niekiedy przy znakomitym koktajlu w dłoni. Prognozy pogody jednak szybko się zmieniają, a znakomite warunki potrafią nas zaskoczyć – w takiej sytuacji trudno spontanicznie wybrać się nad morze, za to na pewno uda się to, gdy ruszymy w stronę Zatora i Energylandii. Dla fanów spędzania czasu na plaży, nad wodą, czeka tam Big Milk Water Park.

Big Milk Water Park – strefa Energylandii znana od dawna

Big Milk Water Park funkcjonuje na terenie tego Parku Rozrywki już naprawdę długo, bowiem od 2016 roku. Cały czas jednak przyciąga prawdziwe tłumy, zwłaszcza wtedy, gdy pogoda dopisuje. Samo miejsce jest naprawdę uniwersalne, i potrafi sprawić ogrom radości każdemu, kto odwiedza je już nawet kolejny raz. Jednocześnie, Big Milk Water Park, podobnie jak i inne części Energylandii, rozwijają się z roku na rok, a idealnym tego przykładem jest Exotic Island, fragment Strefy, który pojawił się w tym roku!

Czym przyciąga Big Milk Water Park?

Big Milk Water Park to miejsce dla całej rodziny. Znajdują się tutaj atrakcje zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci, przy czym zwłaszcza w przypadku tych ostatnich, olbrzymie znaczenie ma bezpieczeństwo każdego, kto z nich korzysta. Na miejscu dodatkowo możemy liczyć na obecność wielu wykwalifikowanych ratowników, dlatego tym bardziej rodzice i ich pociechy, mogą się tutaj czuć po prostu komfortowo i bezpiecznie.

Na miejscu, poza wieloma atrakcjami, czeka niesamowicie błękitna woda o znakomitej temperaturze, dzięki czemu spędzanie w niej czasu będzie znów prawdziwą przyjemnością. Jeżeli tylko będziemy chcieli, będziemy mogli wypoczywać na plaży, a dodatkowo czeka na nas Tropical Bar, w którym będziemy mogli kupić znakomite koktajle, które jeszcze bardziej umilą nam czas spędzony właśnie w tej części Parku Energylandia.

 

Baseny, które czekają na gości, pełne są podgrzewanej wody, dzięki czemu na pewno nikt nie będzie narzekał na jej temperaturę. 3 baseny o powierzchni 1800 m2 mają różną wysokość, dzięki czemu sprawdzą się i dla najmłodszych i dla osób dorosłych. Głębokość basenów waha się od 20 cm do 140 cm. Na pewno będzie to więc idealne miejsce dla całych rodzin, które lubią wypoczywać nad wodą, i w niej samej spędzać wiele czasu.

Jeden bilet – wszystkie atrakcje Energylandii czekają!

Jeżeli chcemy skorzystać z Big Milk Water Park, wystarczy, że zakupimy standardowy bilet do Energylandii. Pozwoli nam on skorzystać z absolutnie wszystkich atrakcji na terenie Parku, nie inaczej jest więc z Big Milk Water Park – w praktyce mamy więc możliwość skorzystania z dwóch Parków w cenie jednego biletu!

Warto dobrze zaplanować wszystkie możliwości spędzania czasu w Energylandii – w końcu z roku na rok tylko przybywa kolejnych atrakcji. Dla najmłodszych idealnym wyborem okaże się Bajkolandia, pełna bezpiecznych atrakcji dla małych dzieci. Znajdziemy je również w strefie Familijnej, jednak to miejsce jest już bardziej zróżnicowane i w praktyce tutaj czekają na nas atrakcje dla każdego członka rodziny. Kolejne atrakcje dla dzieci znajdziemy w Smoczym Grodzie, to jedna z najnowszych Stref Parku, w której dominują zionące ogniem smoki! Poza nimi to tutaj znajduje się jeden z najbardziej ekstremalnych roller coasterów w Parku – Zadra, zbudowana z drewna i stali. Nie należy omijać również zupełnie nowej strefy, czyli Aqualantis. Jeżeli uwielbiamy najbardziej ekstremalne atrakcje, nie może zabraknąć nas w Strefie Ekstremalnej – to miejsce, gdzie czekają najbardziej emocjonujące atrakcje w Energylandii, w tym słynny Hyperion, który swoją premierę miał kilka lat temu.

Masz Bon Turystyczny? Z jego pomocą opłacisz m.in. bilety do Energylandii!

Wyjazd do Energylandii wcale nie musi wiązać się z wysokimi kosztami. Jeżeli posiadamy aktywny Bon Turystyczny, a jest on ważny jeszcze przez kilka miesięcy, do końca marca 2022, możemy wykorzystać go również w tym Rodzinnym Parku Rozrywki. Dodatkowo można zrobić to online przez stronę bon.energylandia.pl , dzięki czemu nie trzeba będzie czekać na wejście do Parku, tylko od razu z biletem elektronicznym, który trafi na podany adres mailowy będzie można skierować się w stronę wejścia.

Kupując bilety do Parku, obowiązkowo wybieramy dodatkowo miejsce na polu namiotowym albo kupony na posiłki na terenie Parku, w dowolnej ilości. Jeżeli masz jeszcze aktywny Bon, nawet niekoniecznie o pełnej wartości, wykorzystanie go w Energylandii będzie znakomitym pomysłem!

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe