Politycy PiS lubią Tomaszów

  • 28.09.2021, 13:20
  • redakcja
Politycy PiS lubią Tomaszów
Niedawno Mateusz Morawiecki odwiedzał tomaszowską samochodówkę. Do naszego miasta przyjechał w ostatnim czasie Przemysław Czarnek. Dzisiaj w konferencji na temat programu Polski Ład brał udział; Waldemar Bud. Jutro z kolei przywitamy Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlenę Maląg. Nie do końca jasne są informacji do wizyty samego Premiera

29 września br. (środa) Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg oraz Sekretarz Stanu w MRiPS Stanisław Szwed wezmą udział w Ogólnopolskich Senioraliach 2021. Wydarzenie zostało objęte patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Rozpoczęcie:  godz. 10:00

Ok. godz 11:50 -  wystąpienie Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marleny Maląg

Ok. godz. 13:40 - Debata „Aktywni długowieczni – jak zapewnić seniorom pogodną jesień życia

Uczestnicy debaty:
-  Stanisław Szwed, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej

- Joanna Borowiak, Poseł na Sejm, przewodnicząca sejmowej Komisji Polityki Senioralnej, zasiada również w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny

- Małgorzata Zwiercan, Sekretarz Prezesa Rady Ministrów w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, była poseł na Sejm, przedsiębiorca i działaczka społeczna

- Kordian Kulaszewicz, prezes, współzałożyciel i fundator Fundacji Adaptacja, członek Gdyńskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, sekretarz Społecznej Rady ds. zdrowia i niepełnosprawnych


Ok. godz. 14:20 – Występ uczestników programu „The Voice Senior”

Ok. godz. 16:15 – Koncert. Grzegorz Wilk wraz z Młodzieżową Orkiestra Symfoniczną Tomaszowa Mazowieckiego

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mastalerz
Mastalerz 30.09.2021, 23:39
Ujazd , jest i był wioską bo ktoś przyjechał i z ludźmi rozmawiał, prymityw i słoma pozostanie na zawsze w dna.
Ujazd
Ujazd 30.09.2021, 11:56
I bardzo dobrze, że przyjeżdżają pamiętam parę lat wstecz jak np.ktorysbz z polityków popsl przyjechał do takiej gminy Ujazd cyknal se zdjęcie z malinowym i odjechał a teraz przynajmniej coś powie wyjdzie porozmawia z ludźmi.
Aleksander
Aleksander 29.09.2021, 23:31
Lubią politycy PiS bo w tym mieście 90% mieszkańców jest tak samo cwana podła wyrafinowana i zazdrosna jak właśnie politycy PiS
:)
:) 30.09.2021, 06:00
Czego Twoim zdaniem Ci zazdrościmy?
varan
varan 29.09.2021, 20:33
Skoro takie "dobro" czynią narodowi to dlaczego tak się boją i potrzebują aż 5 czy 6 radiowozów typu bus do ochrony jednej minister ? Czyżby się obawiali, że ktoś z członków rodzin 150 tysięcy nadmiarowo zmarłych osób poprzez działania (nie)rządu przez ostatnie 1,5 roku chciał im coś zrobić ? Czy może jest jakiś inny powód ?
Pixel
Pixel 29.09.2021, 18:34
O taaaak… lubią też bardzo a wręcz uwielbiają Podkarpacie …Małopolskę …Grójec … Radom i naiwniaków 😀
Polak
Polak 28.09.2021, 15:24
Tomaszów Mazowiecki stanie na nogi .Mocna Silna Suwerenna Polska.
Helo
Helo 28.09.2021, 18:56
Szybciej stanie Ci coś innego
???
??? 28.09.2021, 17:30
"Miszczu" - Polaku. Ta poniżej - Anka, nie wyjawia swoich marzeń (mocna, silna, suwerenna Polska), ale pisze konkretnie: "... Tomaszów był zawsze czerwony i nic się nie zmieniło, poza dodaniem jeszcze czarnego." I ma dziewczyna 100% racji.
Czerwone, to m.innymi ta tzw. "redakcja" tego portalu. Dlaczego t, tzw. redakcja , to czerwone zło dla Polski? Bo to już nie jest polska redakcja, a tzw. jewropiejskaja riedakcija:", wykupiona przez jewropiejskich z Brukseli.
Czarne, to ci wszyscy sukienkowi.
Więc, schowaj sobie do kieszeni te swoje niedoścignione marzenia.
Polak
Polak 29.09.2021, 03:25
Trzeba czekać ewolucja zrobi swoje .
M
M 28.09.2021, 22:20
Ajdejano czy to ty ?
Tomaszów Anka od pokoleń.
Tomaszów Anka od pokoleń. 28.09.2021, 15:10
Odkad pamiętam Tomaszów był zawsze czerwony i nic się nie zmieniło, poza dodaniem jeszcze czarnego.

Pozostałe