65 lat razem! 3 pary z gminy Ujazd obchodzą w tym roku ten przepiękny jubileusz.

  • 15.11.2021, 19:58
  • redakcja
65 lat razem! 3 pary z gminy Ujazd obchodzą w tym roku ten przepiękny…
Co więcej, aż 26 par odebrało nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Jubilaci otrzymali pamiątkowe listy gratulacyjne, kwiaty i upominki.

Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odznaczeni zostali: Honorata i Tadeusz Szafrańscy, Wiesława i Jerzy Friedrich, Władysława i Stefan Pawlak, Alicja i Józef Kłach, Marianna i Jan Szperna, Wiesława i Zdzisław Odrobina, Halina i Mirosław Pietranek, Jadwiga i Zenon Wochna, Danuta i Jan Kubryn, Henryka i Stanisław Stasiołek, Lucyna i Władysław Lambert, Jadwiga i Mirosław Kik, Stanisława i Stanisław Sykuła, Henryka i Tadeusz Rybak, Maria i Henryk Kosiec, Anna i Grzegorz Milewscy, Jadwiga i Piotr Piwowarscy, Czesława i Henryk Marcińczak, Krystyna i Wiesław Antosiak, Teresa i Włodzimierz Wajszczyk, Genowefa i Jan Plich, Jadwiga i Wojciech Kocięba, Janina i Lucjan Błoch, Jadwiga i Wiesław Wilkowscy, Krystyna i Kazimierz Kochelscy, Jadwiga i Tadeusz Adamus.

Diamentowe Gody obchodzili:

Wacława i Józef Pawłowscy, Jadwiga i Zdzisław Pazura , Władysława i Władysław Kowalczyk , Wiesława i Stanisław Rudniak, Barbara i Jan Grabowscy, Irena i Bogumił Mierzyńscy, Marianna i Jan Najder, Helena i Józef Lenarcik, Jadwiga i Kazimierz Szałańscy.

Żelazne Gody obchodzili:

Zdzisława i Eugeniusz Bąba, Halina i Władysław Bożyk, Janina i Jan Błaszczyk.

Po oficjalnej ceremonii nastąpiła część artystyczna z elementami scenek kabaretowych przygotowana przez zespoły: Skrzynkowianki oraz Łucy-Babki. Na koniec odśpiewano tradycyjne „Sto lat…”

Drogim Jubilatom pragniemy złożyć z serca płynące gratulacje i życzenia. Życzymy Wam, Drodzy Jubilaci wielu wspólnych lat w zdrowiu, szczęściu, miłości i pomyślności. Życzymy spokoju i życzliwości ludzkiej, a także tego byście doczekali wspólnie kolejnych pięknych Jubileuszy.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe