Amator narkotycznych zwidów

  • 25.11.2021, 13:10 (aktualizacja Wczoraj, 18:17)
  • redakcja
Amator narkotycznych zwidów
Tomaszowscy policjanci ustalili i zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Inowłódz, u którego zabezpieczyli różne środki odurzające. Ponadto 22-latek zajmował się również uprawą konopi indyjskich. Zabezpieczone przez policjantów środki zostaną poddane dalszej ekspertyzie w policyjnych laboratoriach. Mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi kara do 3 lat więzienia.

Kryminalni z tomaszowskiej komendy, pracujący przy zwalczaniu przestępczości narkotykowej, uzyskali informację o 22-letnim mieszkańcu gminy Inowłódz, który może posiadać narkotyki. Pogłębiając dalej wiedzę w tym zakresie wytypowali posesję zamieszkiwaną przez ustalonego wcześniej mężczyznę.

Rankiem, 24 listopada 2021 roku, pojechali pod ustalony adres, gdzie na podwórzu zastali 22-latka nie kryjącego zaskoczenia wizytą niecodziennych gości. Gdy policjanci poinformowali go o celu odwiedzin, mężczyzna przyznał się do posiadania narkotyków, wskazując poszczególne miejsca ich ukrycia na terenie posesji.

Finalnie w trakcie przeszukania budynków policjanci zabezpieczyli blisko 44 gramy marihuany, prawie 3 gramy mefedronu, 26 grzybków halucynogennych o wadze ponad 16 gramów, 2 częściowo pokruszone tabletki ekstazy oraz wypieki cukiernicze zawierające marihuanę o wadze bliskiej 440 gramów.

Ponadto pracujący przy sprawie policjanci zabezpieczyli dowody wskazujące na to, że mężczyzna zajmował się również uprawą konopi innych niż włókniste w jednym z lasów nad Pilicą.

Zabezpieczony materiał dowodowy zostanie przesłany do policyjnych laboratoriów celem dalszej analizy. 22-letni amator zabronionych substancji psychoaktywnych usłyszał zarzuty za naruszenie przepisów Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.  

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe