Dziewczyny na medal a nawet dwa

  • 20.05.2022, 10:20 (aktualizacja 23.05.2022, 15:44)
  • redakcja
Dziewczyny na medal a nawet dwa
W dniach 13-15 maja 2022 roku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów I Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Taekwon-do ITF w Pankach.

Tomaszowski klub reprezentowały Natalia Gielzak, która zdobyła srebrny medal w walkach do 50 kg i tym samym została wicemistrzynią Polski Młodzieżowców w tej konkurencji. Otarła się także o podium w Juniorach i w konkurencji układów zajmując miejsce czwarte

Świetny występ zaliczyła także Zuzanna Mieszczankowska, która zdobyła brązowy krążek w walkach do 60 kg zostając II wicemistrzynią Polski Juniorek w tej konkurencji. Zuzia zaliczyła także świetny występ w kategorii Młodzieżowców, gdzie w pojedynku o wejście do strefy medalowej musiała ulec bardziej doświadczonej zawodniczce, tym samym zajmując miejsce tuż za podium.

Natalia Gielzak jest uczennicą klasy 2 bp I LO im. Jarosława Dąbrowskiego, natomiast Zuzanna Mieszczankowska jest uczennicą klasy 3 o profilu wojskowo-informatycznym w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim.

To ogromny sukces Adeptek Tomaszowskiej Akademii Taekwon-do! Serdeczne gratulacje za wspaniałe wyniki i efekty ciężkiej pracy

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe