Adrian Witczak pokazał pazur. Radni platformy wykluczeni z Klubu

  • 26.05.2022, 22:12 (aktualizacja 27.05.2022, 07:20)
  • redakcja
Adrian Witczak pokazał pazur. Radni platformy wykluczeni z Klubu
Zapowiadane konsekwencje stały się faktem. Dzisiaj po południu spotkał się zarząd powiatowy Platformy Obywatelskiej, którym od kilku miesięcy kieruje Adrian Witczak. Decydowano o usunięciu dwóch radnych powiatowych z Klubu, jaki funkcjonował w Radzie Powiatu Tomaszowskiego. Wykluczeni zostali Tomasz Zdonek i Marek Parada. Bogna Hes sama złożyła rezygnację. W ten sposób klub KO/PO przestał formalnie istnieć. Jak widać, także w Platformie Obywatelskiej są granice oportunizmu, które przestają być akceptowalne. Wykluczeni radni, wbrew uchwale własnego Zarządu, głosowali wczoraj za udzieleniem absolutorium, staroście Mariuszowi Węgrzynowskiemu, który równocześnie jest szefem tomaszowskiego PiS i bliskim współpracownikiem Antoniego Macierewicza. Czy to trwałe rozejście się dróg radnych i reprezentowanej przez nich koalicji obywatelskiej? Tomasz Zdonek już wcześniej z PO był usunięty. Czy teraz sytuacja się powtórzy? A może radni już szykują sobie nowe miejsce np. w Polska 2050 Szymona Hołowni

.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wybory
wybory 28.05.2022, 16:37
dzis wywalil jutro przyjmie, bo Towarzysz Marek i Tomek zaskomla przed wyborami
Ajdejano
Ajdejano 27.05.2022, 21:54
Mój wredny dopisek.
Z powodu historii mojej Rodziny i dzięki tej Rodzinie, jestem od zawsze na prawo. Jednak, ta prawa strona w naszym miejskim i powiatowym grajdole, to nie jest autentyczna prawica. To jest jedna, wielka sitwa, zlepek lokalnych cwaniaczków, zabiegających wyłącznie o swoje własne i rodziny d.u.p.y.
"Nie o takie Polskie my walczyli" (cytat z wypowiedzi pewnego szpicla - Bolka) - wszyscy katecheci i cwaniacy w krawacikach na "gumkie".
Ajdejano
Ajdejano 27.05.2022, 19:42
Starosta: wieś tańczy, wieś śpiewa. Totalna wsiowa, partyjniacka "polytyka", jak za czasów komuny, tylko w drugą stronę. Załatwić wszystko swoim i swoim, wsiowym partyjniakom, co się tylko da!!!

Szef lokalnych po-rąbańców: patrz wyżej. Nie daj Panie Boże, aby to po-dziadostwo dorwało się kiedykolwiek do jakiejkolwiek "wadzy". Rozwalą wszystko: od wiejskiej gminy do całej pozostałej struktury samorządowej i całej struktury rządowej oraz parlamentu.
W tym wypadku: kłaniają się nagrane rozmowy w knajpie "U Sowy" - szefie lokalnej, wsiowej sitwy od po-paprańców i od wszego ryżowatego, wnuczka od dziadka z wehrmachtu.

Lokalny zsl i pozostałe, lewackie dziadostwo: patrz wyżej. Dla nich szkoda czasu na pisanie czegokolwiek.

PS. Nie mogę darować p. Antoniemu Macierewiczowi, że wplątał się w taką lokalną wsiową sitwę. Ma swoje lata, ma swoją pozycję u Kaczora i jednym ruchem mógłby skasować tę lokalną, partyjną, PiS-owską sitwę. Czy On naprawdę nie widzi poczynań tego, lokalnego kacyka-katechety?! Czy On naprawdę nie wierzy, że w naszym miejskim i powiatowym grajdole są na prawicy naprawdę normalni i światli ludzie?!?! To, co teraz dzieje się u nas, to jest zupełne dno!!!
Jednak nie mam nadziei w związku z przyszłorocznymi wyborami.
Wiadomo, że wygra u nas PiS za pomocą głównie moherów. Jednak,
N I E S T E T Y, dla moherów, starosta - katecheta, to jest niedościgniony ideał. I tu jest pies pogrzebany.
Tm
Tm 27.05.2022, 11:52
Pan Witczak to może pokazał ale gumkę z krawata;)teraz wszyscy że w po się wyłamali,ale jak wszyscy z tej partii by zagłosowali odwrotnie to i wyszło by ilu jest tych sojusznikow starosty naprawdę a tak niestety nadal się ukrywają i czekają na właściwy moment;)Jakby odwołali starostę to nie byłoby pisane kto jak zagłosował,a tak kłóćmy ludzi dalej:)
Realista
Realista 27.05.2022, 11:03
Ten Witczak to zaczyna mieć metody czysto wyjęte z jedynej słusznej partii, Tomaszowscy rządzący schodzą na psy...
Edek od kredek
Edek od kredek 26.05.2022, 23:28
Jak głosował radny redaktor? Za układem Macierewicza? Przeciw? Wstrzymał się czy nie dotarł na głosowanie?
xxx
xxx 27.05.2022, 13:47
A to wielka niewiadoma
Alez skąd
Alez skąd 27.05.2022, 22:32
Wszystkie glosowania sa https://powiattomaszowski.eses…
xxx
xxx 27.05.2022, 23:15
No i wszystko jasne . Nic dodać nic ująć . Odpowiedź na powyższe pytanie nie jest niewiadomą 😂😂😂,ale czy ktoś się innej spodziewał?
.
. 28.05.2022, 19:56
A czemu nieobecni Glimasiński GrzegorzKról EdmundKukliński ??? Brać tylko kasę i posady, a posiedzenia w d pie.

Pozostałe