Regaty żeglarskie SAILY CUP 2022

  • 21.06.2022, 10:59 (aktualizacja 21.06.2022, 11:03)
  • redakcja
Regaty żeglarskie SAILY CUP 2022
Początek każdego roku wita się fajerwerkami i toastami. Pewne tradycje wiążą się również z pierwszym dniem wiosny. A jak przywitać lato i wakacje?

Dla żeglarzy Zalewu Sulejowskiego to proste! Najlepiej wystartować w Regatach Żeglarskich SAILY CUP 2022.

Wszystkich miłośników żagli, rywalizacji w duchu fair play oraz dobrej zabawy zapraszamy 25.06.2022 r. do Portu Jachtowego „Maruś”, na kolejną edycję SAILY CUP – regat, które już na stałe wpisały się w kalendarz imprez żeglarskich naszego akwenu.

Organizatorem regat jest Szkoła Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych SAILY GROUP Sp. z o.o. przy współudziale Klubu Żeglarsko-Kajakarskiego „Farwater” oraz Oddziału Ligi Morskiej i Rzecznej w Tomaszowie Mazowieckim.

Pogoda zamówiona. Puchary i cenne nagrody już czekają. Organizatorzy liczą na pozytywny odzew Braci Żeglarskiej i liczny udział w imprezie !!!

Przybywajcie z każdego zakątka Zalewu Sulejowskiego. Namawiajcie na udział w regatach żeglarzy z innych akwenów.

Dla milusińskich w tym dniu, w godz. 11.00-13.00 odbywać się będzie impreza zatytułowana „Dzień Pirata”. Dzieciaki będą mogły wziąć udział w licznych zabawach i konkursach prowadzonych przez animatorów. Przewidziano nagrody za najciekawszy strój pirata.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe