Plan sparingów Lechii

  • 09.12.2016, 22:24
  • Mariusz Strzępek
Po trudach rundy jesiennej piłkarze Lechii wybrali się na zasłużone urlopy. Sztab szkoleniowym wraz z nowym trenerem na czele nie próżnuje. W dniu dzisiejszym poznaliśmy sparingpartnerów Tomaszowian, z którymi rozegramy towarzyskie spotkania w przerwie zimowej.

Przygotowania rozpoczniemy 10 stycznia. Pierwszy pojedynek w nowym roku kalendarzowym rozegramy 21 stycznia. Naszym przeciwnikiem będzie najlepszy zespół rozgrywek czwartej ligi mazowieckiej (biorąc pod uwagę obie grupy) - Broń Radom.

 

Dwa dni później  nasi zawodnicy rozpoczną obóz o charakterze wprowadzającym, który potrwa siedem dni. Będą to zajęcia na tomaszowskich obiektach.

 

W między czasie czeka nas niezwykle ciekawy pojedynek z trzecim zespołem drugiej ligi Radomiakiem Radom. Natomiast całość pierwszego etapu przygotowań podsumujemy 28 stycznia potyczką z GKS Bełchatów. 

Miesiąc luty rozpoczniemy od sparingu z ligowym rywalem tj. Sokołem Aleksandrów (04.02.2017). Tydzień później podpopieczni Grzegorza Dziubka rozegrają mecz z Pogonią Grodzisk po czym pojadą do Jarocina na kolejny siedmiodniowy obóz, który sfinalizowany zostanie pojedynkiem z trzecioligowym zespołem Górnik Konin.

 

25 lutego czeka nas tradycyjny mecz z KS Paradyż. Na początku marca będziemy mogli ponownie zobaczyć umiejętności Andrzeja Dolota, gdyż zagramy z trzecim zespołem IV ligi łódzkiej - Zjednoczonymi Bełchatów.

 

Ligę wznowimy 11 marca.

 

[reklama2]

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe