"Mama, Tata, Ja i siata" - rusza czwarta edycja turnieju siatkówki rodzinnej.

  • 05.11.2016, 07:43
  • Mariusz Strzępek
"Mama, Tata, Ja i siata" - rusza czwarta edycja turnieju siatkówki rodzinnej.
Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki, Uczniowski Klub Sportowy "13Joker" oraz Akademia Tomaszowskiej Siatkówki KS "Lechia" - zapraszają 26 listopada (sobota) na czwartą edycję turnieju siatkówki rodzinnej ""Mama, Tata, Ja i siata".

Turniej rozegrany zostanie w hali „Lechia” przy ulicy Nowowiejskiej. Czas trwania turnieju : godz 9.00 - 15.00.

Zgłoszenia na „Karcie Startowej Uczestnika” przyjmowane są na adres e-mail: [email protected] do dnia 19 listopada 2016r .O zakwalifikowaniu do turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc w turnieju ograniczona.

Turniej realizowany jest w ramach projektu "Mini sport - Mega zabawa" i adresowany do dzieci ze szkół podstawowych i ich rodziców.Celem głównym projektu jest zaproponowanie dzieciom, młodzieży i dorosłym, rozmaitych form spędzania czasu wolnego oraz propagowanie zdrowego stylu życia poprzez organizację cyklicznych imprez rekreacyjno - sportowych.


Celem turnieju jest również integracja rodzinna i środowiskowa na sportowo oraz promocja siatkówki, jako jednej z form aktywności fizycznej. Turniej rozegrany zostanie w dwóch kategoriach: rekreacyjnej i profesjonalnej.

Szczegóły imprezy oraz "Karta Uczestnika Turnieju" dostępne są na stronie: wwww.facebook.com/LigaNajmlodszych

 

[reklama2]

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe