Prezydent i Prezes z nagrodami

  • 29.10.2016, 17:29
  • Mariusz Strzępek
Prezydent i Prezes z nagrodami
Prezydent Marcin Witko i prezes zarządu ZGWK Maria Chilińska otrzymali nagrody „Lider Rozwoju Regionalnego 2016” podczas dwudniowego IV Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbył się w Lublinie.

Lider Rozwoju Regionalnego to prestiżowy ogólnopolski program, którego laureatami zostają firmy i miasta działające dla dobra lokalnej społeczności – skutecznie pozyskujące fundusze unijne na inwestycje, realizujące je sprawnie i szybko, a przy tym nie zapominające o wielu innych potrzebach mieszkańców.

Tytuł Lidera Rozwoju Regionalnego trafia do miejsc, gdzie widać pozytywne zmiany w otoczeniu dzięki realizacji wielu kluczowych projektów. Program prowadzi Polska Agencja Przedsiębiorczości. W wydaniu papierowym i internetowym Dziennika Gazety Prawnej co miesiąc opisywane są sukcesy lokalnych i regionalnych liderów. Gazeta prezentuje ich osiągnięcia oraz plany na przyszłość.

 

Zwieńczeniem udziału w LRR jest gala, będąca jednym z punktów Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości. To tam zapadają rozstrzygnięcia w programie i wręczenie tytułów Lidera Rozwoju Regionalnego.

 

- Przy okazji organizowania tych kongresów (rok temu był w Łodzi) kapituła składająca się z przedstawicieli Forum Przedsiębiorczości, Gazety Prawnej itd. przyznają wyróżnienia w kategoriach rozwój regionalny, innowacyjność i spółdzielczość. Nagradzane są firmy, samorządy i spółki komunalne oraz spółdzielnie związki itp. Spółka nasza otrzymała ją za realizację dużego projektu proekologicznego. Miasto za pierwszą w Polsce halę lodową, czysty transport oraz działania kierowane do przedsiębiorców i inwestorów (uzbrajanie terenów przemysłowych, projekt promocji gospodarczej). - mówi prezydent Marcin Witko

 

Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego wystąpił także w roli prelegenta w dwóch panelach dyskusyjnych. Jeden z nich zatytułowany "Biznes w Sporcie, Sport w Biznesie" - To był ten drugi moderowany przez Roberta Dołęgę z Mateuszem Kusznierewiczem, Robertem Korzeniowskim, Joanną Styczeń - Lasocką (olimpiady specjalne), Bartoszem Krawczyńskim (Instytut sportu), Krzysztofem Grabczukiem i Rafałem Fabisiakiem. Pierwszy to: sposób na inwestora. Jak miasta i gminy skutecznie przyciągają kapitał. W tym panelu były reprezentowane takie miasta jak Tomaszów, Rzeszów, Grodzisk Mazowiecki i Międzychód, oraz przedstawiciele przedsiębiorców i parków przemysłowych  - dodaje. 

 

[reklama2]

 

 
 
Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

..sci - fi
..sci - fi 31.10.2016, 13:40
.. ja mam zapytanie do laureatów nagrody ; Co z tymi nieszczelnymi szambami na wielu posesjach , czy dalej sąsiad będzie truł sąsiada i wszystko wokół , na parę kilometrów ?... drugie - Co z podatkami od deszczówki ! .... https://www.youtube.com/watch?… .... - Nie wiem kto projektował te statuetki ? , ale Polska ma piękne kontury , a za czasów Lechitów i Słowian jeszcze piękniejsze i wciąż rozpościera się nad nią - nie jakiś łuk , tylko piękna aura .
Lemur
Lemur 31.10.2016, 06:47
Z tym ZGWiK to też jest niezła akcja - kalkulacje na przyłącza wyglądają tak jakby odbiorca pokrywał koszty a wykonawca zgarniał dodatkowo dofinansowanie za które ten pierwszy musi jeszcze zapłacić podatek. Taniej wziąć firmę nie związaną z tym całym bałaganem i połączyć sobie ścieki samemu. I jeszcze ta akcja - "Donieś na sąsiada" mistrzostwo za to należy im się nagroda od mieszkańców.
Może
Może 30.10.2016, 18:05
jakiś festynik z okazji otrzymania nagrody??? przecież zasłużył na nią w całej rozciągłości.jak dobrze pójdzie to zwidek i jago banda przesadzą wszystkich z samochodów na rowery bo te "nowe wąskie ulice to pewnie pod tym kątem .Naczelny prezesunio zwidka nie ma prawa jazdy , nie ma samochodu /no poza służbową bryką jaką funduje mu naród/i żyje to czemu obatele mają mieć lepiej???
...i
...i 30.10.2016, 22:36
to jest ta jego dziaiałalnoiść pro ekologiczna...ma się rozumieć.
Ajdejano
Ajdejano 30.10.2016, 16:22
Prezeska spółki na Kępie i Prezio, z dużym trudem powiedzieli (cytat z powyższego materiału): " Spółka nasza otrzymała ją za realizację dużego projektu proekologicznego. Miasto za pierwszą w Polsce halę lodową, czysty transport oraz działania kierowane do przedsiębiorców i inwestorów (uzbrajanie terenów przemysłowych, projekt promocji gospodarczej). "

Szanowny Panie Mariuszu: tak rzeczywiście, tylko tyle powiedzieli ??? A może powiedzieli trochę więcej, tylko nie warto tym pisać - co ???
Taka informacja - to dezinformacja. Też mieszkam w tym grajdole i jakoś do tej pory nie widziałem tej pieprzonej "lodowej hali" ( chyba, że w jakiejś dużej chłodni przy jakiejś ubojni) i oczywiście tylko domyślam się, że ta "realizacja dużego projektu proekologicznego" - to budowa nowej oczyszczalni ścieków na miejscu starej wistomowskiej i budowa (w dużym zakresie) kanalizacji sanitarnej w całym Tomaszowie i w jego okolicy: Smardzewice, Wąwał, Komorów, Zaborów, Nagórzyce, .

Jak startujemy do informowania tych durnowatych forumowiczów - to trochę się postarajmy. Chyba, że nie lubimy tego wrednego PiS-u i trzepiemy takie infirmacje-dezinformacje. Po to, aby ludzi trochę podkur..ć.
#
# 30.10.2016, 13:47
Może z za pięknego - wielkiego biurka i pięknego gabinetu nic nie widać co się dzieje w mieście (może szyby zaparowały po remoncie).
Panie Prezydencie może tak Pan razem ze swoją świtą przejdzie się po mieście (zamienić piękny samochód na kalosze), ale tylko na pieszo i zobaczy jak rzeczywiście wyglądają te Pana wielkie osiągnięcia w realu.

Prowadzony jest obecnie remont ul. Cegielnianej (przez partaczy niestety nie udało się skończyć na 01.11).
Przy tej okazji remontu ul. Cegielnianej została zniszczona ul. Długa od ul. Cegielnianej do ul. Brukowej oraz ul. Brukowa - trzeba tam obecnie bezwzględnie przeprowadzić remont (droga i zbudować chodnik). Za co maja płacić podatki mieszkańcy ul. Brukowej (nigdzie nie widać bruku) skoro ta droga wygląda gorzej niż dojazd na pole.
tom
tom 30.10.2016, 10:07
Bardzo dziwna nagroda dla pana Witko - bardzo dziwna...
JohnyWalker
JohnyWalker 30.10.2016, 09:00
Sukces sukcesem poganiany... Życzę mnóstwa nagród. Może w przyszłym roku. Za własne dokonania i skończone realizacje..
***
*** 29.10.2016, 18:03
„Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego wystąpił także w roli prelegenta”:
- "Biznes w Sporcie, Sport w Biznesie" tylko pytanie o jaki to biznes chodzi,
- „Jak miasta i gminy skutecznie przyciągają kapitał”, a jaki to wielki kapitał został przyciągnięty do naszego miasta.
Może Pan Prezydent przedstawi mieszkańcom swoje wypowiedzi w w/w tematach.
#
# 29.10.2016, 18:00
"Miasto za pierwszą w Polsce halę lodową, czysty transport oraz działania kierowane do przedsiębiorców i inwestorów (uzbrajanie terenów przemysłowych, projekt promocji gospodarczej)"
Może Prezydent wytłumaczy mieszkańcom miasta tylko konkretnie, gdzie zbudowana została hala lodowa (jeszcze niema zimy), czysty transport (autobusy ekologiczne), jakie to wielkie działania są w stosunku do pozyskania przedsiębiorców i inwestorów (niech nikt nie mówi, że Galeria przyciągnęła firmy).
#
# 29.10.2016, 17:59
"Spółka nasza otrzymała ją za realizację dużego projektu proekologicznego" do dnia dzisiejszego projekt nie został jeszcze zakończony. Po zakończeniu (data zakończenia całego zadania) prawdopodobnie może przyjść przebudzenie i zwrot dotacji unijnej.

Pozostałe