Zastukali w okno nocą...

  • 21.07.2016, 15:51
  • Mariusz Strzępek
16 lipca o godzinie 22:55, dyżurny policji otrzymał informację, iż mieszkaniec powiatu tomaszowskiego został zaatakowany w miejscu swego zamieszkania. Według ustaleń pokrzywdzony usłyszał pukanie w okno, kiedy otworzył drzwi, został pobity i okradziony.

Z domu pokrzywdzonego zginął portfel z pieniędzmi, paczka papierosów i dwie zapalniczki. Pokrzywdzony niewiele pamiętał ze zdarzenia. Kryminalni po przeanalizowaniu śladów ustalili, iż sprawca nie działał sam, musiał mieć wspólnika.

 

Rozpoczęto typowanie osób mogących mieć związek ze zdarzeniem.

 

Wszystkie ślady prowadziły do 21 i 25 letnich mężczyzn znanych ze swoich wcześniejszych konfliktów z prawem. Sytuacja komplikował się, gdyż obaj od kilku miesięcy nie przebywali w swoich miejscach zamieszkania.

 

Kryminalni nie odpuszczali szukali dalej, dotarli do miejsca przebywania podejrzanych, obaj mieszkali w komórce u swojego znajomego.

 

Byli bardzo zdziwieni poranną wizytą funkcjonariuszy. Usłyszeli zarzuty rozboju. Sąd na wniosek miejscowej prokuratury zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.  

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tylko
Tylko 21.07.2016, 16:54
po co otwierał ? W nocy nie wpuszcza się nikogo , ani nie otwiera drzwi nie wiedząc komu .

Pozostałe