Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 na Nadrzecznej

  • 23.06.2018, 02:11
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 na Nadrzecznej
W dniu 22 czerwca 2018 roku odbyło się Uroczyste Zkończenie Roku Szkolnego 2017/2018 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8.

Słoneczne wakacje przed nami…


Uroczystość zgromadziła uczniów, nauczycieli, pracowników administracji, rodziców oraz absolwentów szkoły. Po powitaniu i odśpiewaniu hymnu Dyrektor Szkoły Tomasz Migała podziękował  wieloletnim pracownikom szkoły udającym się na emeryturę, za wkład pracy i zaangażowanie w budowę renomy szkoły przy Nadrzecznej. Pożegnaliśmy Dyrektora Szkoły w latach 2000-2015 -Pana Cezarego Żegotę oraz Panią Iwonę Gorzelak-pracownika administracji, która przez 45 lat swojego życia była związana z naszą szkołą.


Po wystąpieniach, Pan Dyrektor Tomasz Migała wręczył najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy i nagrody za doskonałe wyniki w nauce, działalność artystyczna, sportową, charytatywną, czytelnictwo i stuprocentową frekwencję. Wyróżnienia otrzymali zarówno uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego i Technikum nr 6. 


Za bezinteresowną pomoc i życzliwość okazaną naszej placówce w roku szkolnym 2017/2018 uhonorowane zostało również liczne grono rodziców. Pan Dyrektor, jak i zaroszeni goście wyrazili uznanie dla tegorocznych osiągnięć uczniów, życząc jednocześnie wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku.


Na zakończenie w beztroską atmosferę wakacji, niepozbawioną nuty autorefleksji, wprowadził zgromadzonych występ wokalistów ZSP nr 8 zatytułowany „Iść, ciągle iść w stronę słońca…” w wykonaniu Elżbiety Rudzkiej ( IIB) i Szymona Pietruszczaka (IB).


Uroczystość została przygotowana przy współpracy nauczycieli: p. Alicji Barszczyk, p. Agnieszki Meli, p. Joanny Kosior, p. Beaty Węglińskiej.

 

 

 

Zdjęcia (19)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe