Sajo podróżuje z Aniołami. Spotkał je też w Tomaszowie

  • 18.09.2021, 16:59
  • redakcja
Sajo podróżuje z Aniołami. Spotkał je też w Tomaszowie
SAJO Safet Kovač i BRANDmedia prezentują wyjątkowy album . „Travelling with Angels” to niesamowita muzyczna podróż, której bohaterem jest Safet Kovač czarnogórski kompozytor, autor tekstów, muzyk. Jego unikalny styl łączy w sobie najlepsze cechy rock i sevdah oraz muzyki filmowej. W jego brzmieniu odnajdziemy sentymentalne rockowe ballady, ale i nuty bałkańskie.

Autor pierwsze muzyczne kroki stawiał już jako ośmiolatek. Muzyka pomagała mu w przezwyciężaniu trudności i kryzysów w życiu. Jako 17 latek był już znanym na terenach dawnej Jugosławii gitarzystą. To jednak komponowanie okazało się jego miłością. Od wielu lat zajmuje się tym zawodowo. Obecnie mieszka w Polsce gdzie prowadzi własną firmę muzyczną SAJO Safet Kovac. Album powstał z miłości do ludzi, z pasji do muzyki…

Obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy kochają ciepłe wieczory przy lampce wina i świecach. Przy brzmieniu tej płyty przeniesiecie się do miejsca ze swoich marzeń, do bezpiecznej przystani, niesieni lekką morską bryzą. Spędzone przy słuchaniu chwile zamienią się w magiczne, muzyczne doświadczenie. Dajcie się otulić muzyce i miłości, która z niej płynie.

 

Ta płyta nie powstałaby bez pracy i bezinteresownej pomocy wielu osób. Pragnę im gorąco podziękować!

Za wspieranie mnie na każdym kroku z całego serca dziękuję mojej żonie Agnieszce, bez niej wydanie tego krążka nie byłoby możliwe. „Travelling with Angels” to dla mnie coś więcej niż zwykła płyta. To marzenia, ciężka praca, wyrzeczenia, czas, nieprzespane noce, podróże, wiele emocji i ludzi, którzy po drodze okazywali mi życzliwość. To przede wszystkim dzięki ciężkiej pracy i współpracy z Dariuszem Kwapisiewiczem (BRANDmedia) powstał ten album który trzymacie teraz w rękach. Dziękuję Darku za Twoje wsparcie i wyrozumiałość.

Pomagali mi także – zawodowo lub prywatnie z potrzeby serca: Jacek Kurzawa (tittle.pl, artmusica.pl), Wiola Jóźwik (foto-mania.com), Grzegorz Stasiuk (Studio 7 Piętro, grzegorzstasiuk.pl), Bartosz Adamiak (Mania Studio), Beata Niedzielska (vocal coach), Aleksandra Kołodziejczyk (wokal), Anna Mikołajewska (tłumaczenia), Joanna Sulej (foto), Monika Szulczyk, Konrad Jakutowicz (primedio.pl), Slobodan Boban Mijović, Mariusz Strzępek (nasztomaszow.pl), Filip Jovović, Silvija Vukelić (barinfo.me), Mladen Zagarčanin, Beata Będerz, Klaudia Będerz, Anita Czarniecka (etykiety.pl), Jakub Olczyk, Bogdan Kącki, Anna Luteracka, Jarosław Luteracki (luteracki.pl), Matteo Mazzucca (vocal couch), Roman Jagieliński, Zoran Čalović, Katarzyna Rutkowska-Bernacka, Bożena Wilkinson, Joanna Budny, Arleta Zambrzycka, Mira Tomaszewska, Monika Patrycja Patkowska (patkowskaprojekty.pl), Danuta Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Alicja Krata (sensytywni.pl) i inni dobrzy ludzie o wielkich sercach. To właśnie za sprawą tej długiej podróży, w której byłem razem z wszystkimi moimi „aniołami” mogę być dziś dumny z tego, że ten polski, debiutancki album ujrzał światło dzienne. Dziękuję też każdemu kto sięgnął po tą płytę. Jestem dla Was, ale i dzięki Wam, hvala puno Safet Kovač

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe