Wernisaż wystawy malarstwa Bartłomieja Michalskiego    

start 25.10.2019 18:00

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim

koniec 25.10.2019 19:00

Lokalizacja: Tomaszów

Miejskie Centrum Kultury
Sala wystawowa
pl. Kościuszki 18    


Wernisaż wystawy malarstwa Bartłomieja Michalskiego    

Organizator: Miejskie Centrum Kultury    


Wstęp wolny

 

Obrazy należy odczytywać poprzez sformułowanie wielości w jedności, a zarazem jedności w wielości. Prace mogą przybrać zarówno formę ciągu tj. podlegać łączeniu w kolejne sekwencje, bądź tworzyć serię, w której pojedynczy obraz jest odczytywany, jako samodzielny.

Bartłomiej Michalski urodził się w 1981 roku w Tomaszowie Mazowieckim. Ukończył studia na Wydziale Grafiki i Malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. W 2008 roku uzyskał dyplom w Pracowni Technik Wklęsłodrukowych prof. Krzysztofa Wawrzyniaka, Pracowni Papieru Prof. Ewy Latkowskiej-Żychskiej oraz Pracowni Rysunku prof. Zbigniewa Purczyńskiego. Od 2009 roku pełni funkcję instruktora na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Twórczość zakresie grafiki warsztatowej i malarstwa. Obrona rozprawy doktorskiej w ISP w Kielcach 29 maja 2018 r.

Wernisaż odbędzie się w dniu 25 października 2019 roku o godzinie 18.00  w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury (pl. Kościuszki 18). Wstęp wolny.
 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.