Derby Tomaszowa w lidze bilardowej

  • 04.03.2014, 18:04
  • bartek28tm
Derby Tomaszowa w lidze bilardowej
W lutym swoje zmagania rozpoczęła pierwsza liga bilardowa. W sezonie 2014 możemy pochwalić się aż dwoma ekipami w tych rozgrywkach. Do Dachów Lipińskich, dołączył nasz Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Joker

W tym roku Polski Związek Bilardówy zmienił format rozgrywek. Udział w meczu biorą trzej zawodnicy, którzy rozgrywają mecz do 12 wygranych partii w odmianie 10 bil.

 

Na emocje nie musieliśmy długo czekąc. Już w pierwszej kolejce w klubie "Duet" obejrzeliśmy tomaszowskie derby. Lepsi okazali się gracze Dachów Lipiński wygrywając ten pojedynek 12:5.

 

W drugiej kolejce Skoneczny i spółka, po drugie zwycięstwo pojechali do Warszawy. Przeciwnikiem Tomaszowian był lokalny klub Konsalnet Wodny Park. Niestety nasi zawodnicy odnieśli porażkę 8:12.

 

Trudniejsze zadanie czekało zespół Jokera. Beniaminek podjemował aktualnego Mistrza Polski - Nosan Kielce. Świadkami niespodzianki niestety nie byliśmi. Lokalni gracze przegrali 4:12.

 

Trzecia kolejka zostanie rozegrana 6 kwietnia. Dachy podjemować będą u siebie klub Amnezja Kalis. Bilardziści UKS 13 Joker pojadą do Kielc na mecz z zespołem z dzwięczną nazwą Idoslubu Kielce

 

foto: bilard-sport.pl

 

 

 

bartek28tm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe