Śmiertlene potrącenie - kierująca samochodem była pijana

  • 02.04.2013, 11:34
  • Mariusz Strzępek
W dniu 1 kwietnia kilka minut przed północą w miejscowości Chociw – Łuby doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego zginął 53-letni mężczyzna.

Jak ustalono, kierująca samochodem maki Seat Toledo, 22- letnia kobieta najechała na znajdującego się na drodze pieszego, który na skutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

 

Kobieta odjechała z miejsca zdarzenia, gdzie powróciła dopiero po wezwaniu karetki pogotowania przez mężczyznę, który przechodząc drogą, zobaczył leżącego na jezdni człowieka.

 

Jak ustalono kierująca znajdowała się pod wpływem alkoholu, miała w organizmie prawie promil. Kobieta została zatrzymana do wyjaśnienia.

 

Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z KP Czerniewice.

 

 

 

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

anon
anon 05.04.2013, 01:36
za małe są ciągle konsekwencje jazdy pod wpływem, za zatrzymanie na podwójnym gazie powinno się odbierać prawko dożywotnio, solić grube kary i opatrzyć wpisem w aktach, wtedy by nie ryzykowali
michu
michu 04.04.2013, 22:59
wspolczuje jej;(
eS12
eS12 04.04.2013, 15:54
Powiem tak: każdy ma własne zdanie, ale nie możemy usprawiedliwiać jazdy pod wpływem alkoholu. Nie popieram też, nazywania alkoholików (nawet jeśli ofiara nim była) żulem...! Trochę kultury. Alkoholizm jest chorobą. Ale nie o to tu chodzi. Kierowca , który widzi nietrzeźwego pieszego powinien zachować szczególną ostrożność , tym bardziej jeśli warunki pogodowe są złe ( co widać nawet na zdjęciu ). Jeśli kierująca nie byłaby pod wpływem alkoholu nie doszło by do takiej sytuacji. Bo zachowałaby trzeźwy umysł i uważała na drodze, a nawet jeśli by już potrąciła tego człowieka to zapewne odrazu zawiadomiłaby odpowiednie służby. Ale biorąc pod uwagę wszystkie fakty tej sprawy, to nie oszukujmy się : zginął człowiek ( wg niektórych ŻUL) przez głupotę pijanego kierowcy. Ja rozumiem osoby bliskie tej dzieczyny, które też tu mogą się wypowiadać, ale postawcie się na miejscu rodziny ofiary ( bo z tego co wiem to ma brata) . To jest jeden z tysiąca przypadków gdzie pijany kierowca potrąca śmiertelnie pieszego ( nawet jeśli pieszy był pijany) . Łatwo jest osądzać innych, że to wina pieszego czy kierującego. Ale kogo Wy byście obwiniali jeśli ofiarą byłaby Wam bliska osoba? Bądź ktoś z rodziny lub znajomych byłby tym kierującym? Każdy będzie bronił tego kto jest mu bliższy. Ale spójrzcie na to obiektywnie. Czasem wina leży po dwóch stronach.
ON
ON 03.04.2013, 22:28
Do wszystkich : Po pierwsze i najważniejsze nie wsiada sie za kółko pod wpływem alkoholu. Nie ma żadnego tłumaczenia !
1910 Rts
1910 Rts 03.04.2013, 20:42
szkoda dziewczyny a nie tego skończonego żula... mam nadzieje że jakimś cudem ją uniewinnią
qwerty1
qwerty1 03.04.2013, 20:32
koles byl pijany bo ze 2 godz wczesniej widziano go na pobliskim cpn ledwo stojacego...facetowi nikt juz nie pomoże więc trzeba wspolczuc dziewczynie....
do sprawiedliwa : facet na szczescie nie mial bliższej rodziny....
Smutas
Smutas 03.04.2013, 17:08
Pytanie brzmi, kto "znajduje się" na drodze tak późno... może także pijany. A jeśli tak to należy współczuć kierującej.
sprawiedliwa
sprawiedliwa 03.04.2013, 15:32
sobie zmarnowała życie??????? komuś zmarnowała życie, tej matce, żonie czy dziecku, tej rodzinie - zmarłego, do paki niech pójdzie i siedzi za swoją głupotę
03.04.2013, 13:13
Nie pochwalam jazdy po pijanemu , ale młoda 22 letnia kobieta przez głupotę zmarnowała sobie życie.
bACA
bACA 03.04.2013, 09:41
Znowu pijana bandytka na drodze!
gutak
gutak 02.04.2013, 17:36
mam prosbe prosze napisac jak sie nazywal zmarly kiedys tam mieszkalem i znam ludzi w tym wieku
widz
widz 02.04.2013, 16:03
hm jak wygląda karetka do pogotowania?

Pozostałe