Znane, Saxophone’m wykonane

  • 12.03.2018, 08:24
  • Joanna Sztymelska
Znane, Saxophone’m wykonane
W piątek, 9 marca 2018 roku, w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury, filii Tkacz w Tomaszowie Mazowieckim, wystąpił Dave Bo z zespołem.

 

Dave Bo - młody, uzdolniony, światowej klasy saksofonista oraz producent muzyczny,  absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, który przyjechał do nas z Wrocławia, zaprezentował koncert „Znane Saxophone’m”. Było to przypomnienie największych hitów, które powstały na saksofon m.in.: „Careless Whisper” czy „Lilly was here ”. W sobotni wieczór razem z Dave'm Bo wystąpili: Paweł Jędrzejewski na klawiszach, Kuba Kujawa na gitarze, Marcin Saktura na basie i Marcin Orzechowski na perkusji.

 

 

Dave Bo podziękował muzykom, którzy z nim wystąpili oraz publiczności, a w szczególności Annie Zwardoń - dyrektor Miejskiego Centrum Kultury za możliwość występu przed tomaszowianami. Publiczność w naszym mieście jest wyjątkowa. Trzykrotny bis i owacje na stojąco świadczyły jak bardzo występ podobał się widzom.

 

Saksofonista występował również na scenie obok: Zbigniewa Wodeckiego, Krystyny Prońko, Waldemara Malickiego, Norbi’ego, Dody, DJ’a Adamusa. Jego produkcje pojawiają sie na łamach europejskich stacji radiowych, takich jak: Sunshine Live (Niemcy), bigFM (Niemcy), Helax (Czechy), Eska oraz RMF FM.  Obecnie razem z rewelacyjnym DJ’em PESHO tworzy polski duet producencki, który wydaje swoje utwory w największej klubowej wytwórni w Niemczech – KONTOR RECORDS! Najnowszy singiel tego duetu „Lemon Tree” podbija również polskie listy przebojów.

 

Joanna Sztymelska

Zdjęcia (10)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe