III liga: Z Widzewem 9 czerwca

  • 7.03.2018, 17:58
  • Sport.TM
III liga: Z Widzewem 9 czerwca
Od kilku tygodni znany był już terminarz 3 ligi. Staraliśmy się jednak poczekać z publikacją dat, gdyż nie we wszystkich spotkaniach znane były godziny rozgrywania gier, oraz czy nie do końca wiedzieliśmy czym zaskoczy na zimowa aura.

W niedzielę wyjazdowym pojedynkiem z rezerwami Legii Warszawa podopieczni Bogdana Jóźwiaka planowali rozpocząć piłkarską wiosnę. Mecz z powodu złego stanu murawy na obiekcie w Ząbkach został przełożony na 18 kwietnia i tym samym ligę w nowym roku kalendarzowym zainaugurujemy 18 marca. Naszym rywalem na obiekcie przy ulicy Nowowiejskiej będzie Olimpia Zambrów. 

 

Sam terminarz nie jest dla nas łatwy. Praktycznie wszystkie najważniejsze pojedynki rozegramy na obiekcie rywala. Z liderem 3 ligi Sokołem zmierzymy się 12 maja. Hitowe spotkanie z Widzewem czeka nas 9 czerwca. Lechia w tej rundzie pojedzie jeszcze między innymi: do Morąga, do Nowego Miasta Lubawskiego, do Warszawy, oraz do wspomnianych Ząbek.

 

W sumie w marcu rozegramy trzy spotkania ligowe. W kwietniu czeka nas pięć pojedynków o ligowe punkty. W maju obejrzymy sześć gier z udziałem Lechii. Trzy spotkania czekają nas w czerwcu. 

 

11 kwietnia o godzinie 17 Lechię czeka walka w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu wójewódzkim. W Łowiczu zmierzymy się z Pelikanem.

 

 

Sport.TM
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe