Kolejna śmierć na drodze. Tragiczny wypadek

  • 4.03.2018, 17:47
Kolejna śmierć na drodze. Tragiczny wypadek
Do tragicznego wypadku w skutkach wypadku doszło dzisiaj (4 marca) około godz. 17 na ul. Modrzewskiego w okolicach Niebieskich Źródeł. Zderzyły się tu dwa samochody osobowe. Jeden z kierowców poniósł śmierć na miejscu. Drugi zabrany został do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia.

 

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Quick
Quick 10.03.2018, 17:52
Winny jest tylko i wyłącznie człowiek,w tym przypadku nadmierna prędkość co można przełożyć na brak rozumu i odpowiedzialności.
m&m
m&m 5.03.2018, 19:49
To miejsce jest niebezpieczne. Niezależnie od rozważań mistrzów kierownicy, fachowców od wszystkiego i instruktorów fantastów tam po prostu co jakisnczas zdarzają się wypadki i to nie przypadek. Oczywiście, że zwykle jest w tym jakiś błąd kierowcy, ale są miejsca gdzie te błędy szczególnie często mają tragiczny skutek. I to jest takie miejsce. Ten zakręt jest naprawdę nieprzyjemny i nie wiele potrzeba żeby się tam wyłożyć, co już nie jeden przerabiał.
varan
varan 5.03.2018, 16:22
Jak ktoś wyprzedza (jeśli faktycznie tak było) na zakręcie i do tego na wzniesieniu, to żadna poprawa bezpieczeństwa (nowy asfalt, lepsze wyprofilowanie czy poszerzenie jezdni, ograniczenie prędkości ) nic nie pomoże. Na głupotę chyba tylko izolacja może być skuteczna, ale to trzeba by zamknąć z 20-30 % społeczeństwa.
Soffi
Soffi 5.03.2018, 11:17
Niestety stan tej drogi jest fatalny i niestety nie tylko tej w Tomaszowie i okolicach :(( ciekawe, kiedy w końcu odpowiedzialni za to, coś z tym zrobią ...:/
Ignac z Tresty
Ignac z Tresty 5.03.2018, 12:04
Te drogę powinna częściowo sfinansować Biała Góra, nabiła miliardowe kokosy z piasku wygrzebanego z okolicznych dołów. To dlaczego nie mogłaby wybudować nowej drogi 4 kilometrowej???
Mieszkaniec z Tomaszowa
Mieszkaniec z Tomaszowa 5.03.2018, 10:59
W tym miejscu dochodzi do kilku wypadków rocznie. Wiele osób już tam poniosło śmierć. Jezdnia jest tam tak wyprofilowana, że znosi. Oczywiście prędkość to druga sprawa. Co chwile tam są ścinane słupy indrzewa. I jak dotąd nikt nic niezrobił by podnieść poziom.bezpieczeństwa w tym miejscu. I pewnie dalej nic nikt nie zrobi, a krew będzie się lała do studzienek na Modrzewskiego nadal...
dobrze wiem
dobrze wiem 5.03.2018, 11:47
na tej ulicy we wsi nie ma kanalizacji przeciwdeszczowej
Już jest...
Już jest... 5.03.2018, 22:50
...kanalizacja.
Silv
Silv 5.03.2018, 11:41
Jakie zabezpieczenie poprawiające bezpieczeństwo chciałbyś tam ? Jakiś przykład bo każdy jest taki obeznany ale przykładu brak a niestety spójrzmy, że w większości przypadków to właśnie głupota bo jak nazwać inaczej nadmierną przędność ?
fctm
fctm 5.03.2018, 09:14
Zanim wydacie wyrok poczekajcie na dokładną relację ze zdarzenia.
Dla znaFców tematu
Dla znaFców tematu 5.03.2018, 08:57
Kierowca passata wyprzedzał i uderzył czołowo w koreańczyka.Kierowca passata był powiatu opoczyńskiego jakby ktoś chciał sobie "pojeździć" na czyimś nieszczęściu
Michał
Michał 5.03.2018, 08:38
Ten Passat przełamał się jak wafelek, pewnie był sprowadzony z Niemiec pospawany i takie pojazdy sprzedaje się polakom.
Nilu
Nilu 5.03.2018, 18:47
Takie auta sprowadzają, spawają i sprzedają Polacy Polakom.
he-man
he-man 5.03.2018, 07:33
Jeden leciał 100, drugi 100, wypadkowa to 200km/h. że jedno z aut było zapewne wiekowe to i systemy bezpieczeństwa słabsze. I mamy tragedię.
Bogusia
Bogusia 5.03.2018, 06:45
Czemu nie podano z jakiej wsi oni byłi, my mieszkańcy Tomaszowa wielu tam znamy. I warto byłoby to podać.
słoma z butów
słoma z butów 5.03.2018, 07:43
twoje imie świadczy o tobie.Jest takie prostackie
kierowiec
kierowiec 4.03.2018, 23:50
nie prędkość a wyobraźnia ... tzn jej brak
Iga
Iga 4.03.2018, 22:06
Prędkość zabija.
xl
xl 4.03.2018, 21:45
KIKI człowiek nie żyje ,a tobie głupoty w głowie
tomaszowianka
tomaszowianka 4.03.2018, 21:44
Wolniej i jeszcze raz wolniej bo szkoda życia ,kondolencje dla rodziny ofiary wypadku.
Wacek
Wacek 4.03.2018, 21:19
kiki jesteś głupi.
Psikuta bez s
Psikuta bez s 4.03.2018, 20:48
Masakra ze zdjecia to nie wiadomo co to za auto poskladalo sie w harmonijke.Widac poziom bezpieczeństwa w nowszych autach a na przykladzie tego wypadku
kiki
kiki 4.03.2018, 19:21
Ech...żeby się nie gapili na kaczki nie byłoby bum !!!
z Biernackiego
z Biernackiego 5.03.2018, 10:07
Tam kaczek nie widać, one teraz budują gniazda aby wysiadywać jaja. Nie mieszaj ludziom w głowach jak nie wiesz. Lepiej przynieś coś aby je dokarmić bo są głodne.
kiki
kiki 5.03.2018, 12:05
Kaczki się dokarmia wtedy jak pióra na sztorc im sterczą, a jajek na lodzie nie składają.

Pozostałe