Ewa Radzi: przedślubna opieka stylizacyjna

  • 05.07.2012, 23:17
  • Mariusz Strzępek
Ewa Radzi: przedślubna opieka stylizacyjna
W ten jedyny i szczególny dzień ślubu, każda z kobiet, niezależnie od wieku, chce wyglądać wyjątkowo pięknie i atrakcyjnie. Czy jest w tym coś dziwnego? Oczywiście nie…

 

 

Nie da się wyczarować księżniczki z bajki w ciągu godziny, czy dwóch. Dlatego moimi  klientkami opiekuję się już kilka a czasem i kilkanaście  tygodni przed wyznaczoną datą ślubu -  mówi stylistka Ewa Radziewicz.  Określenie typu urody, dobór makijażu w prawidłowej  kolorystyce, omówienie fryzury, określenie zabiegów pielęgnacyjnych, to część  nieodłącznych spotkań poprzedzających to ważne wydarzenie.

 

Wielkim przeżyciem dla każdej Panny Młodej,  jest również  dobór odpowiedniej kreacji ślubnej,  który poprzedzić należy niezwykle ważną  i pomocną analizą sylwetki. Suknia bowiem, powinna być dobrana w taki sposób aby podkreślała zalety sylwetki a maskowała ewentualne jej mankamenty. Nawet welon , gdy jest odpowiednio dobrany może np. wyszczuplić.

 

- Odpowiednim strojem możemy objawić i podkreślić zgrabną figurę bądź zmylić oko odbiorcy ukrywając np. zbyt obszerne barki - wyjaśnia Ewa. - Cała opieka stylizacyjna  przypomina szlifowanie diamentu. By efekt końcowy był oszałamiający nie należy zapominać o trendach panujących w modzie ślubnej.

 

W tym sezonie ślubnym jak zwykle popularne są suknie uszyte z tafty, satyny, żorżety i koronki. Hitem są falbany w stylu hiszpańskim  ale nieprzemijająco króluje tradycja tiulu, delikatności, wdzięku i minimalizmu biżuterii.

 

Ewa Radzi…  pamiętajcie aby całość najpierw ukazywała osobę a następnie jej kreację, makijaż i całą resztę a nie odwrotnie.

 

Odwiedzajcie też nasz serwis ślubny, na którym znajdziecie mnóstwo przydatnych informacji

 

www.slub-tomaszow.pl

 

 

.

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe