Ciebłowice CUP 2009

  • 19.07.2009, 16:56
  • Mariusz Strzępek
Ciebłowice CUP 2009
W minioną sobotę w Ciebłowicach Dużych odbył się turniej siatkówki plażowej. Do turnieju zgłosiło się 8 par. Turniej rozgrywany był w systemie brazylijskim. Przed meczami odbyło się losowanie, w którym udział wzięli kapitanowie wszystkich par.

Najmłodszy uczestnik turnieju miał 14 lat, a najstarszy 23. Do finału dotarli Jacek Wieczorek w parze z Witkiem Silem oraz Marcin Dembiński w parze z Rafałem Dębińskim.

Finał był rozgrywany na naprawdę wysokim poziomie. Można było zobaczyć kilka dobrych akcji, które mogły cieszyć oczy widzów. Ostatecznie zwyciężyła para Marcin Dembiński & Rafał Dębiński, wygrywając z przeciwnikami 2:0.

Trzecie miejsce w turnieju zajęli Michał Chachuła i Kuba Serwa.

Tuż za podium uplasowali się Adam Koperkiewicz i Robert Bosiek, którzy dzielnie walczyli a jednak zabrakło im koncentracji w kluczowych akcjach.

Była to pierwsza edycja Turnieju CIEBŁOWICE CUP. Jego organizatorem był Michał Rak.

Michał ma nadzieję, że w przyszłym roku uda się pozyskać więcej sponsorów, a turniej będzie zyskiwał na popularności. Zapraszamy zatem za rok !!!

W tym roku Puchar dla zwycięzców oraz medale dla pierwszej trójki ufundowane zostały  przez Radnego Gminy Tomaszów, Kazimierza Raka.

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kara ;]
Kara ;] 20.07.2009, 20:20
Rafcio gratuluje :):*:* <3
Dembikowi rowniez :]
:)
:) 20.07.2009, 16:33
Brawo Jacuś z Wicieeeem :D ! :****** :)))
Johny
Johny 19.07.2009, 21:41
za rok ten puchar bedzie moj :D

Pozostałe