Praca nad projektem "Muzeotrasy. Aktywne zwiedzanie tomaszowskiego muzeum"

  • 18.10.2018, 10:39
  • Joanna Sztymelska
Praca nad projektem "Muzeotrasy. Aktywne zwiedzanie tomaszowskiego muzeum"
Wizyta studyjna w interaktywnym Muzeum "Giganty mocy" w Bełchatowie była półmetkiem projektu realizowanego przez Muzeum m. Antoniego hrabiego Ostrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim wspólnie z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim i niezależnym artystą, Kajetanem Luterackim.

 

 

Kolejne spotkania uczestników, które miały miejsce 6, 12 i 13 października w tomaszowskim muzeum były to spotkania poświęcone opracowywaniem tras zwiedzania naszego muzeum. 
Już są pomysły opracowywanych tras. najprawdopodobniej  efektem prac będą trzy trasy: historyczna, romantyczna i trasa dla najmłodszych. Uczestnicy traktują pracę przy projekcie jako dobrą zabawę. Ich celem jest namówienie jak największej ilości osób, by oglądała ekspozycje, jakie znajdują się w Muzeum im. A. hr. Ostrowskiego.

 

 

 

 


Kolejne spotkania związane z projektem odbędą się 19 i 20 października. Będą to spotkania z grupą influenserską i promocja powstałych Muzeotras w terenie, a 26 października o godzinie 17.00 odbędzie się uroczysty inał projektu, uroczyste udostępnienie Muzeotras zaproszonym gościom i zwiedzającym muzeum
 

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe