Sprawdź, w którym obwodzie mieszkasz i jak głosować korespondencyjnie

  • 13.10.2018, 23:41
  • UM Tomaszów Mazowiecki
OBWIESZCZENIE Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego z dnia 21 września 2018 roku Na podstawie art. 16 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754, 1000 i 1349) Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego podaje do wiadomości wyborców informację o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.:

 

 

~~Nr obwodu głosowania Granice obwodu głosowania Siedziba obwodowej komisji wyborczej

 

1. Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Tomasza Ostrowskiego 14, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

 

Dojazd, Dzieci Polskich od nr 27 do końca i od nr 32 do końca, Gęsia, Krańcowa, Literacka, Milenijna, Niebrowska od nr 51 do końca i od nr 50 do końca, Nowa, Strefowa, Teresy Gabrysiewicz, Tomasza Ostrowskiego, Ujezdzka, Warszawska od nr 91 do nr 101, Włókiennicza, Zawadzka od nr 1 do nr 101 i od nr 2 do nr 106, Żurawia 

 


2.  Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, ul. Warszawska 119, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

 

Adama Mickiewicza, Bolesława Chrobrego, Cekanowska, Czarna, Czysta, Dębowa, Dworcowa od nr 1 do nr 15 i od nr 2 do nr 20, Fryderyka Chopina, Garbarska, Gdyńska, gen. Romualda Traugutta, Główna, Grzybowa, Helska, Jagiellońska, Jana Kilińskiego, Jasna, Jelenia, Juliana Tuwima, Leśna, Lubocheńska, Łączna, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Okrzei, Piaskowa, Piastowska, Plac Kopernika, Północna, Romanówek, Smolna, Stanisława Narewskiego, Stanisława Staszica, Tamka, Twarda, Ugaj, Warszawska od nr 103 do końca i od nr 110 do końca, Wilanowska, Władysława Łokietka, Wolna, Wspólna, Wysoka, Zajęcza, Zygmunta Sierakowskiego 


3.  Przedszkole Nr 12, ul. Kombatantów 1/3, 97-200 Tomaszów Mazowiecki 

 

Dzieci Polskich od nr 1 do nr 25 i od nr 2 do nr 28, Kombatantów, Kwiatowa od nr 21 do końca, Warszawska od nr 83 do nr 89 Zespół Przedszkolny


 
4.  Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1,  ul. J. U. Niemcewicza 50/56, 

 

Brukowa, Cegielniana, Ciasna, Cmentarna, Długa, Gen. Grota-Roweckiego, Gliniana, Handlowa, Hugo Kołłątaja, J. U. Niemcewicza, Konstytucji 3 Maja, Krucza, Nowowiejska od nr 29 do końca i od nr 28 do końca, Poprzeczna, Radosna, Sienna, Smutna, Świeża, Warszawska od nr 2 do nr 108, Zaułek, Zbocze 

 
5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 8, ul. Nadrzeczna 17/25,

 

Boczna, Dobra, Drewniana, Dworcowa od nr 17 do końca i od nr 22 do końca, Henrykowska, Kamienna, Kazimierza Pułaskiego, Klonowa, Koszykowa, Kręta, Ks. J. Popiełuszki, Lipowa, Luboszewska, Nadrzeczna, Podgórna, Rawska, Równa, Sosnowa, Spalska, Spokojna, Stefana Żeromskiego, Sucha, Szczęśliwa od nr 1 do nr 127 i od nr 2 do nr 112, Wapienna, Wrzosowa, Zacisze od nr 29 do końca i od nr 62 do końca, Zakątna, Zgodna, Żelazna 


6. Przedszkole Nr 3, ul. Kombatantów 5,

 

ks. Ignacego Jana Skorupki, Kwiatowa od nr 1 do nr 19 i od nr 2 do końca, Niebrowska od nr 1 do nr 49 i od nr 2 do nr 48, O. M. Kolbe, Stanisława Dubois, Szarych Szeregów, Warszawska od nr 49 do nr 81, Walerego Wróblewskiego, Widok Zespół Przedszkolny
 


7. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 Przedszkole nr 11, ul. Farbiarska 51/57,

 

Bogusława Meca, Chłodna, Ciesielska, Elizy Orzeszkowej, Fabryczna, Farbiarska, Gen. J. Hallera, Górna od nr 1 do nr 23 i od nr 2 do nr 16, Grunwaldzka od nr 1 do nr 5 i od nr 2 do nr 8, Krótka, Krzyżowa od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 10, ks. Stanisława Grada, Legionów od nr 1 do nr 19 i od nr 2 do nr 14, Letnia, Mostowa, Murarska, Obwodowa, Plac Gabriela Narutowicza, Przeskok, Ruda, Rybaki, Rzeźnicza, Siedmiodomki, Spacerowa, Środkowa, Tkacka, Zawadzka od nr 103 do końca i od nr 108 do końca, Zdrojowa, Zgorzelicka od nr 1 do nr 23 i od nr 2 do nr 22, Żytnia 
 

8.  Powiatowe Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Niebrowska 14,

 

Borek, Konstantego Koplina, Krzywa, Marii Bohuszewiczówny, Norberta Barlickiego, Piotra Bardowskiego, Rocha Paszkowskiego, Romualda Mielczarskiego, Szeroka, Warszawska od nr 1 do nr 47 
 

9.  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Majowa 1/13,

 

Bartosza Głowackiego od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 16, Browarna, Dolna, Jarzębinowa, Jodłowa, Kępa, Ligi Morskiej i Rzecznej, Majowa, Miła, Mireckiego, Modra, Niska, Nowowiejska od nr 1 do nr 27 i od nr 2 do nr 26, Orla, Osiedlowa, Prezydenta Ignacego Mościckiego od nr 21 do końca i od nr 26 do końca, Prosta, Szczęśliwa od nr 129 do końca i od nr 114 do końca, Ustronie, Zacisze od nr 1 do nr 27 i od nr 2 do nr 60 

 

10.  Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Gminna 5/9,

 

25 Pułku Armii Krajowej, Białobrzeska, Błażeja Stolarskiego, Cisowa, Gminna, inż. Bohdana Apolinariusza Łozińskiego, Kolejowa, Kowalska, Krawiecka, Lisia, Michałowska, Mikołaja Reja, mjra Hubala, Młodzieżowa, Myśliwska, Odległa, Okopowa, Opoczyńska, Peryferyjna, Piotra Pliszczyńskiego, płk. Stanisława Hojnowskiego, Podoba, Radomska, Seweryna Dziubałtowskiego, Stefana Kałużyńskiego, Szewska, Ślusarska, Torowa, Wąwalska, Wilcza, Wincentego Witosa, Witolda Białego, Wzgórze 

 

11.  Miejska Biblioteka Publiczna, Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Plac Tadeusza Kościuszki 18,

 

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 1 do nr 41 i od nr 2 do nr 40, Berka Joselewicza, Grunwaldzka od nr 7 do końca i od nr 10 do końca, Jerozolimska, Juliusza Słowackiego od nr 1 do nr 49 i od nr 2 do nr 42, Krzyżowa od nr 9 do końca i od nr 12 do końca, Legionów od nr 37 do nr 55 i od nr 34 do nr 56, Mała, Piekarska, Plac Tadeusza Kościuszki, Prawa, Wschodnia, Zgorzelicka od nr 25 do końca i od nr 24 do końca 
 

12. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Św. Antoniego 29,

 

P.O.W., Polna od nr 1 do nr 29 i od nr 2 do nr 34, Prezydenta Ignacego Mościckiego od nr 1 do nr 19 i od nr 2 do nr 24, Prof. T. Seweryna, Św. Antoniego od nr 1 do nr 35 i od nr 2 do nr 38, Tadeusza Kawki 


13 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 Przedszkole nr 2, ul. Stefana Czarnieckiego 12/14,

 

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 43 do końca i od nr 42 do końca, Bezdomna, Bluszczowa, Botaniczna, Bracka, Brzozowa, Dąbrowska od nr 1 do nr 57 i od nr 2 do nr 54, Dywanowa, gen. Józefa Bema od nr 1 do nr 93 i od nr 2 do końca, gen. Józefa Sowińskiego, Górna od nr 25 do końca i od nr 18 do końca, Hetmańska, Husarska, Jagodowa, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Sobieskiego, Jeżynowa, Juliusza Słowackiego od nr 51 do końca i od nr 44 do końca, Kanonierów, Kmicica, Konwaliowa, Lawendowa, Legionów od nr 21 do nr 35 i od nr 16 do nr 32, Malinowa, Ogrodowa od nr 55 do końca i od nr 58 do końca, Pomorska, Poziomkowa, Przejazd Dąbrowski, Przemysłowa, Przędzalniana, Przyrodnicza od nr 1 do nr 5 i od nr 2 do nr 6, Rycerska, Skrzetuskiego, Smugowa od nr 59 do końca i od nr 52 do końca, Stanisława Żółkiewskiego, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Szarotki, Śląska, Ułańska, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zielona od nr 49 do końca i od nr 50 do końca 

 


14. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Stolarska 21/27,

 

Bohaterów Getta Warszawskiego, Ciepła, Jana Pawła II od nr 1 do nr 29 i od nr 2 do nr 6, Legionów od nr 57 do nr 87 i od nr 58 do nr 88, Lewa, Polna nr 31 i od nr 36 do nr 46, Rolna, Słoneczna, Smugowa od nr 2 do nr 50, Stolarska, Szkolna od nr 3 do końca i od nr 14 do końca, Żwirki i Wigury 


15. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Św. Antoniego 43/45,

 

Armii Krajowej, Bartosza Głowackiego od nr 18 do końca, Bohaterów 14 Brygady, Czołgistów, Niecała, Olgi i Andrzeja Małkowskich, Partyzantów, Św. Antoniego od nr 37 do nr 75 i od nr 40 do nr 66, Zapiecek, Szkolna nr 1 i od nr 2 do nr 12 


16.  Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Wiejska 29/31,

 

Bartosza Głowackiego od nr 9 do końca, Chemików, dra Michała Biernackiego, Hoża, Strzelecka od nr 1 do nr 19, Techniczna, Wiejska 


17. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Jałowcowa 8,

 

Akacjowa, Bociania, Bukowa, Grabowa, Inżynierska, Jałowcowa, Kasztanowa, Leszczynowa, Mazowiecka od nr 7 do końca i od nr 4 do końca, Morelowa, Nadpiliczna, Nowy Port, P.C.K., Parkowa, Piękna, Świerkowa, Topolowa, Willowa, Zagajnikowa  

 

18. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Juliusza Słowackiego 32/42,

 

11 - go Listopada, Doktora Jana Serafina Rodego, dr. Karola Benniego, dr. Seweryna Sterlinga, Legionów od nr 89 do nr 113 i od nr 90 do nr 126, Ogrodowa od nr 1 do nr 53 i od nr 2 do nr 56, Synów Pułku, Smugowa od nr 1 do nr 57 
 
 

19.  Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4  Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Leona Witolda Maya 11/13,

 

Graniczna, Jana Pawła II od nr 31 do nr 37 i od nr 8 do nr 30, Leona Witolda May'a, Ludwika Zamenhofa, Pogodna, Polna od nr 33 do końca i od nr 48 do końca 
 
 

20. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Przedszkole nr 20, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 6A,

 

gen. Władysława Sikorskiego, Św. Antoniego od nr 77 do nr 87 i od nr 68 do nr 104, Wandy Panfil 
  

21.  Wodna Obiekt sportowy Kręgielnia, ul. Strzelecka 24/26,

 

Batalionów Chłopskich, ks. Piotra Ściegiennego, Łąkowa, Mazowiecka od nr 1 do nr 5 i od nr 2 do nr 2c, Strzelecka od nr 21 do końca i od nr 2 do końca, Św. Antoniego od nr 89 do końca i od nr 106 do końca, 


22. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Ludwikowska 113/115,

 

Adama, Aliny, Andrzeja, Anny, Barbary, Bartłomieja, Bogumiła, Celiny, Cezarego, Damazego, Danuty, Edwarda, Elżbiety, Flory, Grażyny, Grzegorza, Haliny, Henryka, Ignacego, Ireny, Jadwigi, Jana, Jerzego, Joanny, Jolanty, Kamila, Katarzyny, Kopalna, Kwarcowa, Lecha, Lucyny, Ludwikowska, Łucji, Łukasza, Macieja, Magdaleny, Modrzewskiego, Na Skarpie, Natalii, Nikodema, Odkrywkowa, Olgi, Pauliny, Pawła, Renaty, Robotnicza, Romana, Sabiny, Smardzewicka, Stefana, Sypka, Szklarska, Szymanówek, Teresy, Tomasza, Utrata, Wacława, Ziemowita, Źródlana, Żwirowa 
 

23.  Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych, ul. Jana Pawła II 64/66,

 

Agatowa, Ametystowa, Brylantowa, Bursztynowa, Dąbrowska od nr 59 do końca, Diamentowa, Działkowa, Gajowa, gen. Józefa Bema od nr 95 do końca, Irysowa, Jana Pawła II od nr 39 do końca i od nr 32 do końca, Jaśminowa, Józefowska, Kaktusowa, Kalinowa, Koralowa, Kotlinowa, Krokusowa, Legionów od nr 115 do końca i od nr 128 do końca, Liliowa, Ludowa, Nagórzycka, Nefrytowa, Opalowa, Perłowa, Pod Grotami, Podleśna, Przyrodnicza od nr 7 do końca i od nr 8 do końca, Pusta, Różana, Rubinowa, Rumiankowa, Sasankowa, Starowiejska, Stokrotki, Szafirowa, Szmaragdowa, Tulipanowa, Turkusowa, Wierzbowa, Wola Wiaderna, Zielona od nr 1 do nr 47 i od nr 2 do nr 48, Zwierzyniecka 
 

24.  Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o. o. Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o. o., Jana Pawła II nr 35,

 

25. Dom Pomocy Społecznej Nr 1 Dom Pomocy Społecznej Nr 1, Polna 56, 

 

26. Dom Pomocy Społecznej Nr 1 (filia) Dom Pomocy Społecznej Nr 1 (filia)  Farbiarska nr 27/29,

 

27. Dom Pomocy Społecznej Nr 2 Dom Pomocy Społecznej Nr 2, Jana Pawła II nr 37, 

 

28. Nu-Med Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Tomaszów Mazowiecki II Sp. z o. o. Nu-Med Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Tomaszów Mazowiecki II Sp. z o. o., Jana Pawła II 35,


 
 
Głosować korespondencyjnie mogą wyborcy posiadający orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, w tym także wyborcy posiadający orzeczenie organu rentowego o:


1) całkowitej niezdolności do pracy i niezdolności do samodzielnej egzystencji;
2) całkowitej niezdolności do pracy;
3) niezdolności do samodzielnej egzystencji;
4) o zaliczeniu do I grupy inwalidów;
5) o zaliczeniu do II grupy inwalidów;
a także osoby о stałej albo długotrwałej niezdolności do pracy w gospodarstwie rolnym, którym przysługuje zasiłek pielęgnacyjny.

 

Zamiar głosowania korespondencyjnego powinien zostać zgłoszony do Komisarza Wyborczego w Skierniewicach II najpóźniej do dnia 8 października 2018 r.

 

Głosować przez pełnomocnika mogą wyborcy którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończą 75 lat lub posiadający orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, w tym także wyborcy posiadający orzeczenie organu rentowego o:
1) całkowitej niezdolności do pracy i niezdolności do samodzielnej egzystencji;
2) całkowitej niezdolności do pracy;
3) niezdolności do samodzielnej egzystencji;
4) o zaliczeniu do I grupy inwalidów;
5) o zaliczeniu do II grupy inwalidów;
a także osoby о stałej albo długotrwałej niezdolności do pracy w gospodarstwie rolnym, którym przysługuje zasiłek pielęgnacyjny.
Wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa powinien zostać złożony do Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego najpóźniej do dnia 12 października 2018 r.
Głosowanie w lokalach wyborczych odbywać się będzie w dniu 21 października 2018 r. od godz. 700 do godz. 2100.
 
 
Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego
 
Marcin Witko
 

UM Tomaszów Mazowiecki
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe