×

(VIDEO) Lechia - Sokół: Rzut karny podyktowany prawidłowo

  • 21.11.2018, 23:36 (aktualizacja 22.11.2018 00:24)
  • SportTM
RKS Lechia - Sokól Aleksandrów
loadingŁaduję odtwarzacz...
Niedzielny mecz Lechii z Sokołem Aleksandrów zakończyło rundę jesienną w wykonaniu naszych piłkarzy. Nie zabrakło goli, ale także nie zabrakło kontrowersji. Wiele zastrzeżeń zostało skierowanych do arbitrów prowadzących to spotkanie. W sieci pojawił się skrót niedzielnego meczu.

Pierwsza meczowa kontrowersja miała miejsce w 10 minucie, kiedy to po strzale Maćczaka, szansę poprawy miał Golański, ale upadł po tym jak bramkarz gości rzucił się do piłki. Obejrzeliśmy ten fragment w zwolnionym tempie i szczerze powiedziawszy wydaje się że faulu nie było. Bramkarz Sokoła co prawda mógł zaliczyć  delikatny kontakt z naszym piłkarzem wyciągając się do futbolówki, ale  nie miało to wpływu na końcowy efekt akcji, gdyż Golański trącił piłkę, która kierowała się w stronę linii końcowej boiska. Wydaje się że sędzia podjął dobrą decyzję.

 

Druga kontrowersja to rzut karny dla Sokoła z 16 minuty gry. Jak pokazał nam video, faul Kamila Tlagi był oczywisty, a żółta kartka była w pełni zasłużona. Nasz zawodnik w nieprzepisowy sposób zatrzymał rywala, nie pozwalając mu wyjść do środkowania Kaczmarka. Dobra decyzja arbitra.

 

W 41 minucie w dobrej sytuacji pod bramką rywala znalazł się Bartłomiej Maćczak. Zawodnik Lechii został jednak oburącz popchnięty przez Artura Gieragę.  Karny ewidentny. Gieradze należała się żółta kartka.

 

Materiał Video: KP RKS Lechia

SportTM
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe