Wykorzystywanie autobusów zeroemisyjnych. Weź udział w konsultacjach społecznych

  • 05.01.2019, 10:57 (aktualizacja 05.01.2019, 11:43)
  • Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
Wykorzystywanie autobusów zeroemisyjnych. Weź udział w konsultacjach społecznych
Do 24 stycznia 2019 roku można wziąć udział w konsultacjach społecznych projektu dokumentu pt. „Analiza kosztów i korzyści związanych z wykorzystywaniem przy świadczeniu usług komunikacji miejskiej autobusów zeroemisyjnych dla miasta Tomaszowa Mazowieckiego".

Projekt dokumentu dostępny jest m.in. w formie elektronicznej na stronie internetowej www.tomaszow-maz.pl oraz w wersji papierowej w Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta przy ul. Warszawskiej 119 w Tomaszowie Mazowieckim (pokój nr 4).

Konsultacje są prowadzone w formie zbierania uwag i wniosków wyłącznie z wykorzystaniem formularza dostępnego do pobrania w załączniku. Papierowa wersja dokumentu dostępna jest w Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta. 

Wypełnione formularze należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] w tytule podając: "Konsultacje społeczne" oraz drogą bezpośrednią lub korespondencyjną na adres: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, ul. Warszawska 119, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, z dopiskiem: "Konsultacje społeczne Analizy kosztów i korzyści" w okresie od 3 do 24 stycznia 2019 roku.

Pliki do pobrania na stronie Urzędu Miasta:

http://www.tomaszow-maz.pl/aktualnosci/wykorzystywanie-autobusow-zeroemisyjnych-wez-udzial-w-konsultacjach-spolecznych-/

Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hit
hit 07.01.2019, 11:46
A kiedy zostanie ukończona budowa stacji obsługi aktualnie eksploatowanych autobusów .Mija rok a autka jeżdżą do Piotrkowa Tryb w celu dokonania naprawy.Czy tak jest taniej.Dokończcie jedno,a dopiero zaczynajcie drugie.
radio GaGa
radio GaGa 06.01.2019, 11:53
Nie róbcie z ludzi wykształconych "półgłówków"!!!
To nie są autobusy zeroemisyjne.
No chyba, że chodzi o emisję fal radiowych.
j
j 06.01.2019, 13:30
No właśnie ...półgłówków, czytamy ze zrozumieniem, chodzi o autobusy które ewentualnie miałyby być w Tomaszowie a nie te które są. Po prostu miasto przymierza się do autobusów elektrycznych z ogólnopolskiego programu,bo konsultacje prowadzi się przed a nie po...człowieku wykształcony
Ajsztajn
Ajsztajn 06.01.2019, 14:10
Skoro miasto zakupiło nowe autobusy hybrydowe, zadłużając sie na XXX lat, teraz planuje zakup autobusów elektrycznych????? To może poczekajmy jeszcze pół roku i zakupmy atomowowodorowe :-)))
Via The Rno
Via The Rno 05.01.2019, 16:42
Bardzo często jeżdżę z Wiaderna do TM. Zauważyłem bardzo dużą częstotliwość kursowania autobusów, zwłaszcza do pętli na Dąbrowskiej. Niekiedy dwa autobusy jadą jeden za drugim. To zapewne bardzo dobrze, ale co ciekawe, jeżdżą puste, ew. 1-3 osoby. Skoro sa za darmo, to widać, że zapotrzebowanie nie jest bardzo duże.
Ktosik
Ktosik 05.01.2019, 18:39
Te dwa autobusy jeden za drugim to jadą: jeden w te, a drugi wewte. Czyli jeden do Dąbrowy, a drugi z Dąbrowy, ponieważ tam mają pętlę, a kierowca to nie robot musi odpocząć i coś zjeść w czasie pracy.

Pozostałe