STAND-UP COMEDY SHOW: Olka Szczęśniak i Paulina Potocka

  • 05.02.2019, 19:27 (aktualizacja 05.02.2019, 19:28)
  • Mariusz Strzepek
STAND-UP COMEDY SHOW: Olka Szczęśniak i Paulina Potocka
Stand-up No Limits oraz Ęklawa – klub kultura kawa zapraszają na wieczór stand-up comedy!

Potwierdzenie zasady ''przeciwieństwa się przyciągają''. Wystąpią dwie stand-uperki prezentujące skrajnie różne style, tworząc dzięki temu mocny i różnorodny wieczór komediowy.

Olka Szczęśniak - Wystąpi ze swoim nowym programem ''Zespół HAJSpergera".

Zanim powiesz "Oesuu, kto ogląda kobiece stand- upy?! Przecież one tylko o jednym- o okresie!" Przyjdz i przekonaj się na żywo, że tak nie jest

To o czym Olka będzie nawijać? O naszej wspaniałej służbie zdrowia, sama medycyna jest mega ciekawym tematem. Trochę o rodzinach wielodzietnych i pochodzeniu. O tym co polepszyłoby klimat w Kościele. Jaki wpływ na charakter ma dzieciństwo. Czemu kobiece strajki nie są skuteczne? Co z tymi stereotypami? Nie mogło zabraknąć też miejsca na wątek o częstochowskiej policji i sąsiedzkich waśniach. Klasycznie na koniec warto dodać coś o seksie, bo to bardzo ruchliwy temat 

Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Występowała m.in. w TVP u Kacpra Rucińskiego i u Kuby Wojewódzkiego w TVN. Jej poprzedni program można obejrzeć na Netflixie.

Paulina Potocka - prawdziwy jazz stand-upu, w nowym programie ''Pewnego rodzaju rozpie**ol".

Stand-uperka, solistka, kobieta eksperymentalna. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa "temperament". Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Nie szokuje. Nie budzi kontrowersji. Podobno nie jest klasycznym stand-upem. Zadziwia swoją dynamiką, a raczej jej brakiem. Slow comedy to jej charakterystyczny styl, rzadko spotykany w Polsce. Zanurzy nas w swojej formie. Przeprowadzi przez światy, które często nie istnieją. Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo.

CENA BILETU:
➡ w przedsprzedaży 25 zł / w dniu występu 30 zł

 

W SKRÓCIE

Kto? Olka Szczęśniak, Paulina Potocka
Kiedy? 6.02.2019, godz. 19:00
Gdzie? Ęklawa – klub kultura kawa, ul. Barlickiego 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Bilety: 25/30zł, dostępne on-line

Facebook: https://www.facebook.com/events/615468862217257/

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano
Ajdejano 02.02.2019, 15:56
Dziewczyny: już ten wasz materiał powyżej - już jest "porąbany" (o Was nie piszę, że też jesteście "porąbane"). Pytam: na jakim forum i w jakim mieście tak się wygłupiacie ?! Proponuję: chwilę myślenia (jeśli to myślenie będzie Wam pomocne). Jednak myślę, że to wasze myślenie wiele Wam nie pomoże. Do tego trzeba jeszcze myślącej główki.

Pozostałe