Antiga, Wlazły i Neroj w Lidze Najmłodszych "SIA-tkarskie TA-lenty" czyli 5 kolejka za nami...

  • 2.02.2019, 10:00 (aktualizacja 04.02.2019 20:14)
  • piotr_jedyk
Antiga, Wlazły i Neroj w Lidze Najmłodszych "SIA-tkarskie TA-lenty" czyli 5 kolejka za nami...
W sobotę 2 lutego rozegrana została piąta kolejka Ligi Najmłodszych "SIA-tkarskie TA-lenty". Tym razem w "GastroArenie" rywalizowali minisiatkarze w kategorii singli, dwójek, trójek i trójek open.

Oprócz tomaszowskich zespołów w turnieju uczestniczyły drużyny z Bełchatowa i Rawy Mazowieckiej. Liga Najmłodszych staję się powoli doskonałym miejscem na rozpoczęcie siatkarskiej przygody dla wszystkich dzieci, które trenują siatkówkę w szkołach, klubach i akademiach. W tym gronie są również chłopcy, którzy siatkówkę mają "zapisaną w swoim DNA" po znanych rodzicach - sportowcach. 

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Po styczniowym występie Timote Antigi z drużyną KS Metro Warszawa (czwarta kolejka LN - kat. czwórki) przyszedł czas na Arkadiusza Wlazłego, który z kolegami z "Wlazły Team" Bełchatów zadebiutował w sobotę 2 lutego w Lidze Najmłodszych w kategorii "dwójek". Również i Tomaszów ma swojego przedstawiciela w tym gronie. Jest nim Michał Neroj, który mimo młodego wieku z powodzeniem rywalizuje w kategorii single i jest trudnym rywalem dla swoich starszych kolegów.

Klasyfikacja 5 kolejki Ligi Najmłodszych "SIA-tkarskie TA-lenty"

SINGLE

1. Stachecki Patryk – Akademia Tomaszowskiej Siatkówki
2. Neroj Michał – SP 12
3. Piotrowski Konrad – Akademia Tomaszowskiej Siatkówki
4. Stępień Dawid
5. Kacprzyk Gabriel
6. Cichawa Jan
7. Domański Olgierd 
8. Piewcewicz Bartłomiej
9. Smejda Alicja
10. Banaszkiewicz Filip
11. Komar Michał
12. Sobierajski Piotr
13. Wójciak Oskar 
14. Gonera Filip 
15. Jabłek Bartek
16. Józwik Oliwier

DWÓJKI

1. Korona Bełchatów
2. Młode Wilki – Tomaszów Maz. 
3. SP 13 Lechia I – Tomaszów Maz.
4. Wlazły Team I – Bełchatów 
5. SP 13 Lechia II – Tomaszów Maz.
6. Wlazły Team II – Bełchatów 
7. Wlazły Team IV – Bełchatów 
8. SP 13 Lechia III – Tomaszów Maz.
9. Wlazły Team IV – Bełchatów 
10. Wlazły Team VII – Bełchatów 
11. SP 12 Lechia I – Tomaszów Maz
12. SP 10 Lechia – Tomaszów Maz
13. Wlazły Team VI – Bełchatów
14. Wlazły Team V – Bełchatów

TRÓJKI - regulaminowe

1. MUKS Jedynka I – Rawa Maz
2. SP13 Lechia III – Tomaszów Maz
3. SP12 Lechia Tomaszów Maz
4. SP13 Lechia II – Tomaszów Maz
5. UKS 13 Joker Glinka Academy I – Tomaszów Maz
6. SP 10 Lechia II – Tomaszów Maz 
7. SP12 Lechia II – Tomaszów Maz
8. SP 10 Lechia I – Tomaszów Maz 
9. SP13 Lechia I – Tomaszów Maz
10. UKS 13 Joker Glinka Academy II – Tomaszów Maz
11. Korona Bełchatów 
12. MUKS Jedynka Rawa Maz
13. Akademia Tomaszowskiej Siatkówki III (niebiescy)
14. SP12 Lechia III – Tomaszów Maz

TRÓJKI – open

1. Akademia Tomaszowskiej Siatkówki III – ( różowe )
2. Akademia Tomaszowskiej Siatkówki I – ( niebiescy )
3. Akademia Tomaszowskiej Siatkówki I – ( różowe )
4. Akademia Tomaszowskiej Siatkówki II – ( niebiescy )
5. UKS 13 Joker Glinka Academy III – Tomaszów Maz
6. SP 13 Lechia – Tomaszów Maz
7. UKS 13 Joker Glinka Academy VI – Tomaszów Maz
8. Korona Bełchatów
9. UKS 13 Joker Glinka Academy V – Tomaszów Maz

Czwórki

1. Bzura Ozorków 
2. MKS Będzin 
3. KS Lechia SP13 
4. KS Metro Warszawa 
5. MUKS Juvenia Rawa Maz
6. KS Metro Warszawa II
7. KS Lechia SP13 II 
8. Bzura Ozorków II
9. Volley Team Żychlin
10. Tytan Ostrowy
11. Bzura Ozorków III
12. UKS Piątka Turek
13. Volley Team Żychlin II
14. MUKS Juvenia Rawa Maz

Organizatorem Ligi Najmłodszych SIA-tkarskie TA-lenty" 
od 5 lat jest KS "Lechia" i UKS "13Joker". Rozgrywkom patronuje fundacja Małgorzaty Glinki ("Glinka Academy") a wspiera najmłodszych siatkarzy od pierwszej edycji rozgrywek - pizzeria CAPONE.

Nagrody dla najlepszych zespołów ufundował Klub Sportowy "Lechia" a wręczali je przedstawiciele klubów: Ewa Korwin-Kowalewska (Lechia), Dariusz Kobacki (13Joker) i Piotr Jedyk (Akademia Tomaszowskiej Siatkówki).
Zawody od strony sędziowskiej obsługiwali zawodnicy klas sportowych SP 13 Tomaszów oraz wolontariusze z grupy Volley Service (Małgorzata Jedyk, Katarzyna Mausz, Martyna Krzysztofik, Wiktoria Kaczmarek).

Piąta kolejka Ligi Najmłodszych trwała 9 godzin. 
Na 6 boiskach do minisiatkówki rozegrano w tym czasie 200 pojedynków w kategoriach singli, dwójek, trójek i trójek open.

Więcej szczegółów na fb Liga Najmłodszych.

W lutym będziemy odpoczywać (ferie) a już w marcu 23 i 24 zapraszamy najlepszych minisiatkarzy do udziału w XIV Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki "JOKERY Glinka Academy 2019" (szczegóły wkrótce na stronie Ligi zapraszamy do śledzenia aktualności).

Koordynator Ligi Najmłodszych - Piotr Jedyk

piotr_jedyk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe