Wściekłość wyładował na przystanku autobusowym

  • 22.02.2019, 21:03 (aktualizacja 26.02.2019, 20:52)
  • redakcja
Wściekłość wyładował na przystanku autobusowym
Niszczenie wiaty przystankowej zgłosił Policji przypadkowy świadek. Wybitko kilka szyb o wartości 1500 złotych. Spawcę szybko ujęto. Okazał się nim 17 letni młodzieniec z zawartością alkoholu we krwi

W środę 20 lutego 2019 roku, tuż przed godziną 22:00 oficer dyżurny tomaszowskiej komendy został zaalarmowany przez naocznego świadka, iż przy ulicy Warszawskiej w Tomaszowie Mazowieckim młody mężczyzna, kopał w szyby wiaty przystankowej.

Dyżurny skierował na miejsce policjantów Wydziału Kryminalnego, którzy wracając z innego zdarzenia po chwili znaleźli się we wskazanym miejscu. W rejonie przystanku zatrzymali młodego mężczyznę, który twierdził, że jest niewinny i musiało dojść do pomyłki.

Co innego wynikało jednak z relacji naocznego świadka. By rozwiać wszelkie wątpliwości, technik kryminalistyki na powierzchni wybitych szyb zabezpieczył ślady, które ponad wszelką wątpliwość wskazywały, iż mundurowi mają w rękach sprawcę zniszczenia przystankowej wiaty. Potwierdził to również zapis z kamer monitoringu.

Nastolatka poddano badaniu, które wykazało iż miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Po wytrzeźwieniu, 21 lutego, młodzieniec usłyszał zarzut uszkodzenia mienia o wartości 1400 zł.

Za taki czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie młodocianego wandala zadecyduje sąd.  

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (2)


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jimmy
Jimmy 02.03.2019, 22:53
Ja z rozkoszą wyładowałbym wściekłość na jego pustym łbie.
.
. 03.03.2019, 01:12
Obaj pewnie chodzicie na siłownie. Kiedyś młodzi inteligentni chlopcy ćwiczyli lekkoatletyke, dziś pompują bicepsy. Kulturystyka niegdyś była hobby klas niższych. Jak wdrapywanie się na słup wysmarowany smalcem

Dzis nawet w bardzo małych miastach jest jakaś komercyjna siłownia. Ze sportem ma to niewiele wspólnego, że zdrowiem jeszcze mniej. Wystarczy przestać pakować by po trzech miesiącach zaczęły się problemy.

Także no coz, pracy będzie w mieście czy raz mniej, pary w łapach coraz więcej, sytuację będą się powtarzać.
Jimmy
Jimmy 03.03.2019, 13:25
Źle mnie zrozumiałeś - ja po prostu jestem zwolennikiem radykalnego zaostrzenia kar dla takich czubków, których ulubionym zajęciem w życiu jest wszczynanie zadym i akty wandalizmu. Gdyby kilku takim za demolkę przykładnie połamać ręce lub nogi, a następnie nagłośnić ten fakt, może w końcu coś by do tych pustych łbów dotarło. Ten delikwent (i wielu jemu podobnych, bo takiej patologii w TM nie brakuje) pewnie już następnego dnia robił to samo, a ewentualne pogrożenie paluszkiem przez sąd wywoła u niego co najwyżej salwę głupawego śmiechu - takim wiedzę do łba trzeba wbijać metodami siłowymi.
Marek
Marek 23.02.2019, 09:49
Nogi połamać dla przykładu
###
### 23.02.2019, 22:45
może lepiej niech odpracuje wyrządzone szkody plus na nowy przystanek?
##
## 23.02.2019, 16:05
Ale kto ma mu połamać?

Pozostałe