Dzień Kobiet w Gminie Ujazd

  • 06.03.2019, 11:02 (aktualizacja 09.03.2019, 10:09)
  • Jarosław Cielebon
Dzień Kobiet w Gminie Ujazd
Skończył się karnawał. Tak się złożyło, że w tym roku to właśnie ten czas został wykorzystany przez działające w gminie koła emerytów na świętowanie Dnia Kobiet. Kalendarz wyznaczył bowiem święto wszystkich pań już na czas Wielkiego Postu.

Od soboty do wtorku świętowały hucznie panie ze Skrzynek, oraz kół emerytów z Ujazdu, Niewiadowa i Solidarności. Panowie robili wszystko, żeby stanąć na wysokości zadania. Nie zabrakło oczywiście wiosennych bukietów, był słodki poczęstunek. Mężczyźni uwijali się jak w ukropie, żeby Panie mogły napawać się chwilą odpoczynku od codziennych trosk.

Oczywiście wśród gości nie zabrakło również reprezentacji władz Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Maz. i wójta gminy Ujazd Artura Pawlaka, który przekazywał życzenia i wręczał tulipany każdej z obecnych pań. Dodatkową atrakcją w GOK był koncert muzyki Czesława Niemena "Domek bez adresu", który w wersji jazzującej zaprezentowało we wtorek trio artystyczne Patryk Walczak (trio), Damian Marat (trąbka) i Marcin Nagnajewicz (piano).

 

Jarosław Cielebon

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wiola
Wiola 14.03.2019, 23:49
Na zdjęciu 4 bardzo mili Panowie, którzy umilali nam czas w Skrzynkach na Dniu Kobiet. Impreza była super. Brawo KGW Skrzynki :)
Ajdejano
Ajdejano 06.03.2019, 15:17
Często zaglądam do tego forum i ciągle widzę Gminę Ujazd - w przeróżnych tematach. I pochwalam Wójta Gminy za to, że dba o pokazywanie gminy. Tak trzymać - Panie Wójcie !

Pozostałe